VN Bahreina 14.-16.04.2017.

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Re: VN Bahreina 14.-16.04.2017.

Post od Cp6uH » Pon Apr 17, 2017 7:52 pm

Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Pon Apr 17, 2017 8:27 pm

rajs41 napisao:
Ned Apr 16, 2017 9:12 pm
Cp6uH napisao:
Ned Apr 16, 2017 9:09 pm
Ako Kimi bude imao dobru trku imaćemo i 200 postova :)
Ako Kimi ima dobru trku, tj pobedi, neće moći da imate 200 postova, jer će sigurno da padne server od gužve :lol: :lol:
+100!
Momci overili ste obojica!
Njegov topic u Vozačima već ima preko 500 pregleda a ostali svi daleko ispod ;)
Možda trenutno nije najbolji vozač ali def. je i dalje najpopularniji!
Poslednja izmena od One and Only u Pon Apr 17, 2017 9:19 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Pon Apr 17, 2017 8:30 pm

Dekio napisao:
Pon Apr 17, 2017 12:33 pm
Ja bi da preskoce Rusiju, pa jos da je cekamo 2 nedelje sad, fuj!
Deki CARE - i ti si overio sve sa Marijom S. :lol:
Kad sam video avatar snejao sam se tako slatko..... :D
..a ja ne bi ni jednu trku preskako nakon ovakvih komentara sto i nesto stranica -
čak bi volio kad bi moglo svakog vikenda da se trkaju pa makar i u Azrrbejdžanu srcu Evrope, samo da ima stalno ovoliko komentara...
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Pon Apr 17, 2017 9:06 pm

iceman036 napisao:
Pon Apr 17, 2017 2:52 pm
Centurion napisao:
Pon Apr 17, 2017 2:10 pm
Cp6uH napisao:
Pon Apr 17, 2017 9:04 am

Isključivo u nedostatku druge adekvatne zamene, a mislim da bi odličan bio u Ferrariju kao i Max u RB-u, jel imaš neki bolji predlog?
Čeko Perez.
Nakon one sjajne sezone, sada opet sjajne vožnje. Iako uopšte nisam bio njegov ljubitelj, sve više gotivim lika. Iz mrtve Indije izvalči šesto sedmo mjesto, lagano... To je vozačko umijeće.
Kupuje me tim vožnjama. Sajnc nije ništa posebno, msm lično.Velika je razlika između njega i Makse. Maksa će biti svjetski prvak, višestruki.
Već pokazuje odlike svog znanja. Razbija u tom Red Bulu. Sajnc... toplo hladno. Jednu trku odličan, drugu razbije Strola.
Tako da, Čeko je opet u kombinacijama Ferarista, tvrdim. Malo iskusniji, da, ali upravo takvi i dolaze u Ferari.
Druga opcija, mali Lekler, član Ferrari akademije, razbija u F1. Razbija. Juče sam gledao, dečko je klasa iznad svih ostalih. Kao da ostali stoje u toku trke...
Spreman za najveća dostignuća. Za Ferari.
I da, Sajnc nijednom do sada, od strane bilo kog insajdera, nije povezan sa Ferarijem. Nema dodrinih spona. Prije će u RB, ili Reno...
Ne znam cemu toliko odusevljenje Leklerom. Nista posebno. F2 je daleko od F1 ne miljama vec svetlosnim godinama, zajednicko im je samo prvo slovo imena i 4 tocka. Videli smo po "Djovani Aci" Djovanaciju koliko su ti mladi vozaci nespremni za ove azdaje - 2X polupati bolid na istom mestu, Maldonado je verovatno ponosan. Drugo, bolji put za istog bi bio debi u Haasu, pa celicenje jedno sezonu dve pa onda lepo ako se dokaze u Ferari koji ce sigurno dovesti ili Grozana ili ce Perez umesto Kimija. Sada je prioritet Ferarija zadrzati Fetela jer i njemu istice ugovor ove godine kao i Alonsu, tako da donekle i razumem okretanje tima ka njemu. Kimi - nije imao srece, sada kada je Ferari konacno ono sto je trebao da bude, tim se okrece Sebastijanu ali realno - Sebastijan je 8 godina mladji, ostace sigurno jos jedan ciklus u Ferariju ako ove godine bude imao konkurentnu masinu. Kimija verovatno nema vise sta da sacuva u F1 osim ako Ferari ne odluci da napadne konstruktorsku titulu zesce, e ali kada on proradi, onda ce Botasu biti mnogo teze a mozda i Hamiltonu. Potsecanja radi, Kimi od 2008. nije imao konkurentan bolid. Dalje, ovo je sveza informacija, Kimijev tim nije isti iz Spanije sa testa plus ima mali problem sa podesavanjima jer ovde ima 3.526.852.127 modova i kombinacija, a o. moment je ogroman - treba to obuzdati a aerodinamika ne moze. I jos jedna sitnica, Sebastijan je zapravo bio izvor informacija za zadnji kraj jer je uspeo da sa hibridnim SF15-T najbolje shvati ove nove gume. Koje su konacno ono sto su trebale da budu jos mnogo ranije.
Ferari je uspeo na jednom polju gde Mercedes izgleda nije - i to zahvaljujuci Aldu Kosti. Secate se 2012? E pa Aldo je pre odlaska krenuo da pakuje rani embrion ovog Ferarijevog sidepod izgleda. Nazalost, otisao je zahvaljujuci Alonsu, a dizajn je sacekao ipak malo hrabrijeg Simone Restu koji pak nije znao sta ce, pa je izvukao ovo iz fioke. I gle cuda, uz malu pomoc svajcarskog CFD strucnjaka, posto italijani su malo tupavi za to, gospodina Matije Binota, deo postade generator skoro 20% potiska! A Mecka jedva 12% u tom delu! Au sta bi to!
Sutra krece dvodnevni test. Svako je doneo ono sto ima. Ferari nema nov nos, postoji problem sa istim, jos se modeluje, a iskreno, ovaj sadasnji neka saceka sa zamenom - dok radi dobar je.
Istina kolega. Jeste F2 godinama daleko od F1, i krug je u Bahreinu bio sporiji za 10 sekundi.
Stoji to. Sa druge strane, nisam ljubitelj F2 i juče sam slučajno odgledao trku. Nisam čak znao ni trećinu vozača,kamoli pola grida.
Ali, kad sam vidio šta dečko radi od njih, to je haos. I to me dojmilo. Neupućen, nepripremljen, gledam kako mladić prestiže kao da ovi vuku kamp kućice za sobom.
I onda rezonski. Dijete vozi tu, sigurno je upućen u neke stvari.
Mlad spreman, vidio si Maksu. Nije više što je bilo do prije par sezona. Sve mlađi ulaze u F1. I nespremniji za takve stvari. Ali sa potrebnim refleksima, i spremom za 8G. Kimiša to više nije. Puca vrat. Djeca plaču po čitavu noć. Ne naspavan, treba podgrijati flašicu, promijeniti pelenu. Smiriti nervoznu gospođu, na kraju krajeva.
Opet, msm da Ferariju treba kat sa drugim vozačem, i neko mlad, da naslijedi Fetela, da to bude jedna veza, od gore prema dole.
Sa Kimija na Feta, sa Feta opet na nekog mladog čovjeka.
Neka moja vijuga.
Vjerovatno da će to biti Čeko, kako veliš, ali ko zna...

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:

Post od One and Only » Pon Apr 17, 2017 9:12 pm

Prvi i opsti utisak iz trke mi je - verovali ili ne - Alonso...
Tuga, čemer, jad, praznina.., vakumska... Žao mi čoveka i sad me sramota sto sam ga kritikovao pre par godina...
Tako sam se osramotio i za Sumija pre deceniju ipo jer je bio jedini koji je mogao da pobedi mog idola, Hakinena...
Bio sam glup, lep i zelen pa se sad vadim komentarima i podrskom na nekim forumima davajući mu podrsku za njegovu borbu...
Alonso... Znam da mnogi i dalje misle - ako mu je, tako mu treba, los i dvoličan čovek, zaslužio je...
Ja počinjem da mu se divim... Ovo je stvarno prevrsilo svaku meru i kako neko reče, odkajao je svoje grehe...
Ja mu od srca želim dvogodisnji ugovor sa Mečkom (ovo sa Renoom mi ne pije mnogo vodu ako je željan titule)
Seb - bravo majstore, kad Kimi prestane da vozi ti i Sainz ste mi najveći konkurenti za navijanje..
Kimi - nema kukanja SBBKBB...idemo dalje, može i mora bolje ali i ovo je dovoljno da svojim bodovima doneses crvenima konstruktorsku titulu.. Mada sam ja i dalje zaludjenik i verujem da kad budes manje mislio na fetus a vise na vožnju da ćes biti ono pravo...
Luis - ganjao Mečku koliko god je mogao i debelo se kockao ali onih 5 sec ga sjebalo kao i (opet) los start. Ti i Kimi ste tu obojica prdnuli u čabar...
Nico - dno dna.. Prodao si se za obično mesto vodonose samo da bi se domogao podijuma..,eventualno jedne pobede - mada sumnjam.
Masa - bravo matori, def. ti prija mesto prvog vozača..
RB - carski tempo u prvim krugovima! Iako je lepi Maxa imao peh mislim da će ravnopravno voditi trku za pobede, ako ne i za titulu, već od Barcelone.
Reno - tim za koji bi navijao ako bi ikada postao navijač konstruktora, žao mi ga skoro ko Alonsa... Bas sam se ponadao nakon kvalifikacija...
Bahrein - opsti utisak, odlična trka!

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Pon Apr 17, 2017 10:23 pm

One and Only napisao:
Pon Apr 17, 2017 8:30 pm
Deki CARE - i ti si overio sve sa Marijom S. :lol:
Kad sam video avatar snejao sam se tako slatko..... :D
..a ja ne bi ni jednu trku preskako nakon ovakvih komentara sto i nesto stranica -
čak bi volio kad bi moglo svakog vikenda da se trkaju pa makar i u Azrrbejdžanu srcu Evrope, samo da ima stalno ovoliko komentara...
Marija razvalila danas :mrgreen:
I ja ne bi preskakao nego bih zamenio ove rusija, azerbejdjan, singapur, sa neke prave trkacke, pa to bi bio spektakl, pravo trkanje. Na ove sad nece se videti nikakvo trkanje.
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pon Apr 17, 2017 10:34 pm

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Pon Apr 17, 2017 10:34 pm

Na SK 1 od 23.30h ide snimak trke. Jeste da sam prva smena, ali nema veze. Gledacu opet. :D

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Pon Apr 17, 2017 10:36 pm

Pota u isto vreme postavljamo :)

Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Uto Apr 18, 2017 3:12 pm

Slika
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Zaključana tema