VN Bahreina 14.-16.04.2017.

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Re: VN Bahreina 14.-16.04.2017.

Post od Centurion » Pon Apr 17, 2017 2:10 pm

Cp6uH napisao:
Pon Apr 17, 2017 9:04 am
Centurion napisao:
Ned Apr 16, 2017 10:46 pm
Sa da pitam, Srbine, ne znam po čemu si definisao Sajnca kao nasljednika Kimija u Ferariju, ako možeš pojasniti. Ne shvatam.
Isključivo u nedostatku druge adekvatne zamene, a mislim da bi odličan bio u Ferrariju kao i Max u RB-u, jel imaš neki bolji predlog?
Čeko Perez.
Nakon one sjajne sezone, sada opet sjajne vožnje. Iako uopšte nisam bio njegov ljubitelj, sve više gotivim lika. Iz mrtve Indije izvalči šesto sedmo mjesto, lagano... To je vozačko umijeće.
Kupuje me tim vožnjama. Sajnc nije ništa posebno, msm lično.Velika je razlika između njega i Makse. Maksa će biti svjetski prvak, višestruki.
Već pokazuje odlike svog znanja. Razbija u tom Red Bulu. Sajnc... toplo hladno. Jednu trku odličan, drugu razbije Strola.
Tako da, Čeko je opet u kombinacijama Ferarista, tvrdim. Malo iskusniji, da, ali upravo takvi i dolaze u Ferari.
Druga opcija, mali Lekler, član Ferrari akademije, razbija u F1. Razbija. Juče sam gledao, dečko je klasa iznad svih ostalih. Kao da ostali stoje u toku trke...
Spreman za najveća dostignuća. Za Ferari.
I da, Sajnc nijednom do sada, od strane bilo kog insajdera, nije povezan sa Ferarijem. Nema dodrinih spona. Prije će u RB, ili Reno...

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pon Apr 17, 2017 2:11 pm

Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Traži te neko.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Pon Apr 17, 2017 2:23 pm

Trka...

Zaista je tesko poverovati da ferari moze pobedti sa treceg mesta mocne mercedese.
10 godina je proslo od titule, svih ovih godina smo se naucili da do kanade navijamo a od kanade zavijamo.
Evo tri trke prosle i dalje smo tu, cak ne disemo za vratom vec vodimo u oba prvenstva.
1-4 pobedjuje 2-3.

Boji se covek da poveruje, 2014 jos boli od laznih nada a 2012 je previse defazivna bila i speltom okolonsiti ferari je bio tu gde jeste.
2006 je revise teska da se spominje

Sad je konacno tu, nadamo se naboljem mi tifozi, ostali se nadaju borbi do kraja.

Ono sto je meni upalo u oko kdo ferarija je detalj oko prednjeg krila.
doneli su 4 nova krila na trku, do sad su obicno svi donosili jedno krilo a sledece stigne za sledecu trku.

Mercedes, po meni Niko rozberg sad izgleda jos veci smeker, koliko je godina bio barbika i britni ovom njegovom titulom i povlacenjem je postao don.

Medjutim da je ostao ferariju bi bilo lakse, mercedes ne moze usmeriti resurse na jednog vozaca.

Ako je ferari pobedio na stazi koja treba biti mercedesova onda znaci da ce i ferari zigubiti na stazi koja njima odgovara.

Naboj raste sa obe strane, na nekoj stazi ce se kola slomiti a mi cemo uzivati. Za sad nas imaginarni fom scenario sprecava, maks u astraliji, kimi u kini, kazna 5 sec.

Alonsu svaka cast, potpuno podrzavam pravilo engine problem ako nije u bodovima. Dosta su ga jahali, a mislim da je odsluzio grehe za sve sto je uradio godinama.

Do sledece trke ostaje nam Ml
Slika

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 8:21 am

Post od Dekio » Pon Apr 17, 2017 2:23 pm

poTTa20 napisao:
Pon Apr 17, 2017 1:27 pm
Šta kaže Saša Matić Mariji Šerifović u toku seksa?
A da ti ipak staviš kesu?
:D
Ahahahaahahhaahahha ludilo :lol:
Cp6uH napisao:
Pon Apr 17, 2017 1:31 pm
Dve nedelje nositi taj avatar, surovo Dekio
Pa lepo sam mu reko da se kladi sa nekim iz suprotnog tabora, sad neka nosi ovo :D
Always be yourself, unless you can be Batman. Then always be Batman.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:

Post od Dekio » Pon Apr 17, 2017 2:25 pm

zamlatuljko napisao:
Pon Apr 17, 2017 1:32 pm
OVAJ AVATAR DRZIM SAD DO SLEDECE TRKE?

Slika
https://gfycat.com/ThirdPalatableHylaeosaurus
Videcemo, ako se smanji aktivnost na forumu, t.j. ako oteras clanove, onda ces menjati ranije, ovo je tesko gledati :mrgreen:

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Pon Apr 17, 2017 2:25 pm

Dekio napisao:
Pon Apr 17, 2017 2:23 pm
poTTa20 napisao:
Pon Apr 17, 2017 1:27 pm
Šta kaže Saša Matić Mariji Šerifović u toku seksa?
A da ti ipak staviš kesu?
:D
Ahahahaahahhaahahha ludilo :lol:
Cp6uH napisao:
Pon Apr 17, 2017 1:31 pm
Dve nedelje nositi taj avatar, surovo Dekio
Pa lepo sam mu reko da se kladi sa nekim iz suprotnog tabora, sad neka nosi ovo :D
posteno sam izgubio, nema problema. za rusiju se opet takmicim :D
Slika

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:

Post od Centurion » Pon Apr 17, 2017 2:47 pm

Previše ste okrutni.
Zaista. Dekio, baš nisi imao milosti. Da nisi juče gledao Vikinge...

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pon Apr 17, 2017 2:52 pm

Centurion napisao:
Pon Apr 17, 2017 2:10 pm
Cp6uH napisao:
Pon Apr 17, 2017 9:04 am
Centurion napisao:
Ned Apr 16, 2017 10:46 pm
Sa da pitam, Srbine, ne znam po čemu si definisao Sajnca kao nasljednika Kimija u Ferariju, ako možeš pojasniti. Ne shvatam.
Isključivo u nedostatku druge adekvatne zamene, a mislim da bi odličan bio u Ferrariju kao i Max u RB-u, jel imaš neki bolji predlog?
Čeko Perez.
Nakon one sjajne sezone, sada opet sjajne vožnje. Iako uopšte nisam bio njegov ljubitelj, sve više gotivim lika. Iz mrtve Indije izvalči šesto sedmo mjesto, lagano... To je vozačko umijeće.
Kupuje me tim vožnjama. Sajnc nije ništa posebno, msm lično.Velika je razlika između njega i Makse. Maksa će biti svjetski prvak, višestruki.
Već pokazuje odlike svog znanja. Razbija u tom Red Bulu. Sajnc... toplo hladno. Jednu trku odličan, drugu razbije Strola.
Tako da, Čeko je opet u kombinacijama Ferarista, tvrdim. Malo iskusniji, da, ali upravo takvi i dolaze u Ferari.
Druga opcija, mali Lekler, član Ferrari akademije, razbija u F1. Razbija. Juče sam gledao, dečko je klasa iznad svih ostalih. Kao da ostali stoje u toku trke...
Spreman za najveća dostignuća. Za Ferari.
I da, Sajnc nijednom do sada, od strane bilo kog insajdera, nije povezan sa Ferarijem. Nema dodrinih spona. Prije će u RB, ili Reno...
Ne znam cemu toliko odusevljenje Leklerom. Nista posebno. F2 je daleko od F1 ne miljama vec svetlosnim godinama, zajednicko im je samo prvo slovo imena i 4 tocka. Videli smo po "Djovani Aci" Djovanaciju koliko su ti mladi vozaci nespremni za ove azdaje - 2X polupati bolid na istom mestu, Maldonado je verovatno ponosan. Drugo, bolji put za istog bi bio debi u Haasu, pa celicenje jedno sezonu dve pa onda lepo ako se dokaze u Ferari koji ce sigurno dovesti ili Grozana ili ce Perez umesto Kimija. Sada je prioritet Ferarija zadrzati Fetela jer i njemu istice ugovor ove godine kao i Alonsu, tako da donekle i razumem okretanje tima ka njemu. Kimi - nije imao srece, sada kada je Ferari konacno ono sto je trebao da bude, tim se okrece Sebastijanu ali realno - Sebastijan je 8 godina mladji, ostace sigurno jos jedan ciklus u Ferariju ako ove godine bude imao konkurentnu masinu. Kimija verovatno nema vise sta da sacuva u F1 osim ako Ferari ne odluci da napadne konstruktorsku titulu zesce, e ali kada on proradi, onda ce Botasu biti mnogo teze a mozda i Hamiltonu. Potsecanja radi, Kimi od 2008. nije imao konkurentan bolid. Dalje, ovo je sveza informacija, Kimijev tim nije isti iz Spanije sa testa plus ima mali problem sa podesavanjima jer ovde ima 3.526.852.127 modova i kombinacija, a o. moment je ogroman - treba to obuzdati a aerodinamika ne moze. I jos jedna sitnica, Sebastijan je zapravo bio izvor informacija za zadnji kraj jer je uspeo da sa hibridnim SF15-T najbolje shvati ove nove gume. Koje su konacno ono sto su trebale da budu jos mnogo ranije.
Ferari je uspeo na jednom polju gde Mercedes izgleda nije - i to zahvaljujuci Aldu Kosti. Secate se 2012? E pa Aldo je pre odlaska krenuo da pakuje rani embrion ovog Ferarijevog sidepod izgleda. Nazalost, otisao je zahvaljujuci Alonsu, a dizajn je sacekao ipak malo hrabrijeg Simone Restu koji pak nije znao sta ce, pa je izvukao ovo iz fioke. I gle cuda, uz malu pomoc svajcarskog CFD strucnjaka, posto italijani su malo tupavi za to, gospodina Matije Binota, deo postade generator skoro 20% potiska! A Mecka jedva 12% u tom delu! Au sta bi to!
Sutra krece dvodnevni test. Svako je doneo ono sto ima. Ferari nema nov nos, postoji problem sa istim, jos se modeluje, a iskreno, ovaj sadasnji neka saceka sa zamenom - dok radi dobar je.

Korisnikov avatar
Dekio
Reactions:

Post od Dekio » Pon Apr 17, 2017 2:54 pm

Centurion napisao:
Pon Apr 17, 2017 2:47 pm
Previše ste okrutni.
Zaista. Dekio, baš nisi imao milosti. Da nisi juče gledao Vikinge...
Ahahahaha ma moglo je i gore, jos je i dobro prosao ahahaha :D :mrgreen:

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Pon Apr 17, 2017 3:15 pm

Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Zaključana tema