Verstappen možda blokira Sainzov povratak u Red Bull?

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Verstappen možda blokira Sainzov povratak u Red Bull?

Post od rajs41 » Pon Avg 06, 2018 9:51 pm

Slika
Prema pisanju pojednih medija Holanđanin bi mogao da utiče na vozačku postavu svog tima.

Pošto je Daniel Ricciardo objavio da na kraju sezone napušta Red Bull, tržište vozača je ponovo postalo vruće, pa su tako još neke opcije sada polako otvorile. Još tokom predhodnih par meseci Christian Horner izjavio je da bi idelana zamena za Australijanca bio Carlos Sainz koji je na kraju prošle sezone pozajmljen francuskom timu.
Ipak, sada španska Marca navodi da bi Verstappen mogao da blokira ovaj potez, koji je protiv ove ideje, jer su upravo ova dva vozača imala burnu prošlost tokom 2015. i 2016. godine kada su nastupali za Toro Rosso. Kao dodatna opcija za upražnjeno mestu u timu iz Milton Kinsa otvara se Pierre Gasly koji je fantastičnim vožnjama zapao za oko Helmutu Marku, dok se sa druge strane McLaren javno izrazio interesovanje za Carlosa Sainza.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Re: Verstappen možda blokira Sainzov povratak u Red Bull?

Post od Deadpool » Pon Avg 06, 2018 10:09 pm

Ako RB zaista dozvoli klincu da im bira vozačku postavu a ni blizu titule nije onda su ludi k'o konji :P
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Pon Avg 06, 2018 11:25 pm

Očito je da se ovaj arogantni naduvani balon malo više ceni samog sebe...a to je klasičan način za samoubistvo u sportskom smislu

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Pon Avg 06, 2018 11:39 pm

Naravno pitanje je dali je to u vezi Maksa uopšte istina.
Dogodine u Montrealu ;-)

Zoran84
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 26, 2017 5:25 pm

Post od Zoran84 » Uto Avg 07, 2018 12:52 am

Meni je neverovatno da ce da dozvole njemu da bira drugu stranu garaze.Pa opet,pisali smo o razlozima odlaska Rikarda,nije otisao dzabe.Ako ostanu dosledni,trenutno su najozbiljniji kandidati Sainc I Gasli.I sta god odluce nece pogresiti.Treba Im neko ko ce moci konstantno da donosi rezultat,jer Maks stalno pravi gluposti,a o pozdanosti I brzini Honde ne bih trosio vise reci

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Uto Avg 07, 2018 12:23 pm

Eto, mali Max ima pravo na veto u tom RB-u, a onda kao Fetel ili Hamilton nemaju, ma daaaj.. ;)
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:

Post od dinca93 » Uto Avg 07, 2018 12:26 pm

Ne znam sta ostali forumasi misle, ali meni je Sainz nekako izgubio dosta na brzini, ostrini od kada je otisao iz TR. Pre bih strpao Gaslija u taj RB nego Sainza. Gasly je sa slabijim autom ostvarivao bolje rezultate od Sainza.
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Uto Avg 07, 2018 1:50 pm

Meni ovaa vest delije kao Spanski alibi za Sainza.Po meni on nista nije pokazaou Renaultu da bi ga se Verstapen plasio a i da bi ga RB angazovo.

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Uto Avg 07, 2018 6:42 pm

dinca93 napisao:
Uto Avg 07, 2018 12:26 pm
Ne znam sta ostali forumasi misle, ali meni je Sainz nekako izgubio dosta na brzini, ostrini od kada je otisao iz TR. Pre bih strpao Gaslija u taj RB nego Sainza. Gasly je sa slabijim autom ostvarivao bolje rezultate od Sainza.
Ima tu dosta i do bolida koji voze i kako im odgovara. Ovo za Ferstapena, ne verujem, nije on Fetel ili Hamilton , pa da njegova rec ima tezinu.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:

Post od dinca93 » Uto Avg 07, 2018 10:43 pm

AlexPb napisao:
Uto Avg 07, 2018 6:42 pm
dinca93 napisao:
Uto Avg 07, 2018 12:26 pm
Ima tu dosta i do bolida koji voze i kako im odgovara. Ovo za Ferstapena, ne verujem, nije on Fetel ili Hamilton , pa da njegova rec ima tezinu.
Sta mislis zasto je RIki napustio RB? Jer sumnja u Hondu? Tesko..

Odgovori