Ricciardo: Red Bullov prelaz na Hondine motore neće uticati na moju odluku

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Ricciardo: Red Bullov prelaz na Hondine motore neće uticati na moju odluku

Post od rajs41 » Sub Jul 14, 2018 2:53 pm

Slika
Australijanac je izjavio da nema nikkavih negativnih emocija o tom što će njegov tim naredne sezone imati japanske agregate.

Red Bull odlučio je da posle 12 godina okonča saradnju sa Renaultom i uđe u novi dogvoor sa Hondom, a ovaj potez u svetu Formule 1 ocenjuje se kao dosta rizičan sa obzirom na činjenicu da je japanski proizvođač ima velikih problem još od povratka u šampionat od 2015. godine. Tim iz Milton Kinsa je do sada sa francuskim motorima zabeležio četiri duple titule ali u poslednjih par sezona nije uspeo da ponovi ovaj rezultat. Sa druge strane ni Daniel Ricciardo nije još potvrđen za narednu sezonu, ali već sada se zna da je to praktično i formalnost.
“Tim mi je izneo svoje razloge zbog čega su oni rešili da pređu na Hondine agregate. Najvažnija stvar je da razumemo zbog čega je to tako učinjeno, pa tako ne možemo da se oslanjano samo na emocije. Mislim da je timu bila potrebna promena. Izgleda da smo uradili domaći zadatak i tim veruje da radi pravu stvar. Ostaje

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Re: Ricciardo: Red Bullov prelaz na Hondine motore neće uticati na moju odluku

Post od Alukard » Sub Jul 14, 2018 3:04 pm

Slab je rikardo od kad se maks stabilizovao,stalno gubi te timske duele. Nema ni gde da ode.
Slika

Plavi_groom
Reactions:
Pridružio se: Ned Okt 08, 2017 2:41 pm

Post od Plavi_groom » Sub Jul 14, 2018 4:48 pm

Upravo tako. Maks ima tu crtu sampiona,samo da sazri jos malo. Verujem da ga ceka velika karijera,a Rikardu bas to malo fali. Sjajan je vozac u samom vrhu,ali fali mu to nesto sto odvaja sampione od dobrih vozaca.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Sub Jul 14, 2018 10:44 pm

Covek napravio spansku seriju od F1. Te ce u Ferari, a mozda ipak Meklaren ako plate dobro. Pa onda ceka Hamiltona da potpise ugovor, onda nece ni u Ferari ni Mecku jer su Ham i Fet povlasceni tamo. Cuti brate, nemas gde da odes nego da ostanes tu gde jesi. Samo njemu se ne ostaje i to je problem, sto kazete Maksa ce ga pojesti, vec to i radi, a Rikiju se to ne svidja ni malo.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

vlatko
Reactions:
Pridružio se: Sub Jul 07, 2018 7:39 pm

Post od vlatko » Sub Jul 14, 2018 10:58 pm

Cinjenica je da je Riki iskusniji vozac od Maxa i ima vise kvaliteta kad je sama voznja u pitanju, medjutim Max dobija medjusobne duele sto je ocigledno. Videcemo sta ce se desiti sa hondinim agregatom i mislim da je dobar potez sto prekidaju saradnju sa francuzima, nista nisu uradili zadnjih godina na poboljsanju. Ako hondica obezbedi dobru snagu agregata smesi se sampionska titula pre Rikiju nego Maxu, za par godina ce Max kidati jos je rano za njega.

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:

Post od Alukard » Ned Jul 15, 2018 12:10 am

Nije Rikardo materijal za titulu. On je klasican lesinar od vozaca,skuplja pobede nakon sto vodeci odustanu. Maksove pobede su drugacije,pobedjuje i kad su najjaci tu.
Slika

Korisnikov avatar
Nindza
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:11 am

Post od Nindza » Ned Jul 15, 2018 9:37 am

Alukard napisao:
Ned Jul 15, 2018 12:10 am
Maksove pobede su drugacije,pobedjuje i kad su najjaci tu.
Mislis kao u Austriji, gde je pobedio tako sto je izgurao Kimija a oba vodeca mercedesa odustala i imala problem sa gumama.
"A 22 year old girl is like a good carpenter. No wood gets wasted" - Charlie Harper

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:

Post od Alukard » Ned Jul 15, 2018 9:38 am

Ne,mislim kao u barseloni
Slika

Korisnikov avatar
Nindza
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:11 am

Post od Nindza » Ned Jul 15, 2018 9:52 am

Mislis na barselonu 2016, gde su se oba mercedesa polupala, a maks pobedio zahvaljujuci strategiji tima da ga uvedu jednom manje od rikija. Rikija koji je vodio skoro celu trku.
"A 22 year old girl is like a good carpenter. No wood gets wasted" - Charlie Harper

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:

Post od Alukard » Ned Jul 15, 2018 10:01 am

Uvek i na svaki nacin mozes da nipodastavas neciji uspeh i da prebacujes da za to postoje drugi razlozi. Malo mizerno,zaista.
Ne pada mi na pamet da se teram oko maksovih pobeda,imao je Max pobede gde su mu disali za vratom Luis i Kimi. Ali nisam dokon da guglam sad.
Cinjenica je da je Maks bolji od Rikarda ove godine,momak ima crtu sampiona,za razliku od Rikarda.
To sto je Maks pobedio jer je isao u boks jednom manje od Rikarda je zahvaljujuci boljem cuvanju guma sto je maks potvrdio da ume da radi i sada u Austriji. Ali ne,odmah se insinuira da je tim Rikarda uvek dva puta da bi ga ostetio.
Slika

Odgovori