Alonso napušta šampionat na kraju ove sezone?

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Alonso napušta šampionat na kraju ove sezone?

Post od rajs41 » Ned Jun 03, 2018 12:58 pm

Slika
Nekoliko uticajnih ljudi u padoku pronelo je informaciju da će ovo biti poslednja godina Španca u Formuli 1.

Ove nedelje predstavnici McLarena na čelu sa Zakom Brownom i Gilom de Ferranom, Alonsovim menadžerom Luisom Garciom Abadom išli u u Detrojit kako bi priustvovali stastaku sa prvim ljudima Indikara. Prema nezvaničnim informacijama glavna tema razgovora jeste McLarenovi planovi po pitanju ovog američkog šampionata, kao i da je sve izvesnije da će se Alonso naredne godine preselti u SAD.
“Pričao sam sa Alonsom u Monaku i stekao sam utisak da se on neće naći naredne godine u šampionatu.” kazao je Martin Brundle.
Sličnu konstataciju imao je i Carlos Sainz Stariji:
“On je trenutno u periodu kada želi da bude u drugačijoj situaciji. Želi da se bori za podjume i pobede. Kada je pre pobeđivao i kada se kasnije još borio za titule, Alonso je bio srećan i

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Re: Alonso napušta šampionat na kraju ove sezone?

Post od Deadpool » Ned Jun 03, 2018 2:03 pm

Ne bi bilo veliko iznenađenje...
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
Cp6uH
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 3:14 pm
Kontakt:

Post od Cp6uH » Ned Jun 03, 2018 6:35 pm

Srećan put
Budući da sad imamo smajli sa pivom, iznajmljujem prostor za potpis, vaš oglas će biti viđen na celom forumu

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Uto Jun 26, 2018 5:46 pm

Brown: Alonso bi mogao da napusti McLaren
Slika
Prvi čovek britanskog tima priznao je da bi njihov najbolji vozač mogao da ode.

Zak Brown nije siguran da će Fernando Alonso produžiti ugovor sa njima i za sledeću sezonu. Svima je poznato da je Španac u poteri za triplom krunom jer se posle osvajanje trke 24 časa Le Mana njegove ambicije usmerile ka Indikar šampionatu. Sa druge strane McLaren je trenutno u krizi a potpuni debakal doživeli su na VN Francuske.
“Fernando još uvek nije doneo odluku.” kazao je Brown. “Mi imamo dobar odnos sa njim, on je sa nama dovoljno dugo i sada sve zavisi od toga koliko ćemo biti konkurentni i kako će se razvoj bolida odvijati. Optimističan sam da će Fernando ostati u McLarenovoj familiji i to u F1 bolidu. Sve dok budemo gurali napred onda je logično da on ostane sa nama.”

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Uto Jun 26, 2018 5:56 pm

rajs41 napisao:
Uto Jun 26, 2018 5:46 pm
sada sve zavisi od toga koliko ćemo biti konkurentni i kako će se razvoj bolida odvijati
Onda Alonso ide 100% :mrgreen: Čuj,Tojotin vazdušni tunel :lol:
Dogodine u Montrealu ;-)

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Uto Jun 26, 2018 7:58 pm

Sada ce da ih napusti pa kad su zbog njega oterali Hondu e sad eto im Alonsa.A ovamo samo fabricki tim moze do titule.Pa tim im je totalno sjeban

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Uto Jun 26, 2018 8:16 pm

I ko će u Mcl umesto Alonsa (ako ode)? Potonuće totalno...
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Uto Jun 26, 2018 8:54 pm

Po meni bi im najbolje bilo da ubace Lando Norisa,em ce da ustede pare em nema tolikog pritiska.Ali kakve budale vode tim kod njih je sve moguce.

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Ned Jul 01, 2018 12:01 pm

Alonso: Ne znam da li ću ostati u Formuli 1
Slika
Španski vozač priznao je da bi ovo mogla da mu bude poslednja sezona u šampionatu.

Fernando Alonso već poslednjih nekoliko godina ne uspave da sa timovima pronađe potrebnu formulu za uspeh, pa je tako od ove sezone rešio da paralelno vozi i u WEC šampionatu. Pored toga vodeći timovi su unapred osigurali svoje vozačke postave, u kojima nisu planirali mesto za dvostrukog šampiona iz 2005. i 2006. godine. Zbog toga sve više se priča da bi ovo mogla da bude i poslednja sezona za njega.
“Ne znam da li ću ostati u Formuli 1.” priznao je Alonso. “To je odluka koju moram da donesem, ali još nisam ništa planirao. Ne želim da se ovo sve završi sa lošim ukusom, jer nema potrebe da budem negde gde ne mogu da pružim svoj maksimum. Ne znam da li će to biti ove gdoine ili za nekoliko godina, ali najvažnija stvar je da uživam u onom što radim. Ako to budem izgubio, onda je teško da nastavim. Imam aktraktive izazove u budućnosti a to je ostvarenje triple krune i pobeda na Indi 500. Kada se završi leto razmotriću sve opcije i doneti pravu odluku.”

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Ned Jul 01, 2018 12:40 pm

Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Odgovori