Vettel: Ne bih imao ništa protiv da delim garažu sa Ricciardom

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Vettel: Ne bih imao ništa protiv da delim garažu sa Ricciardom

Post od rajs41 » Čet Mar 29, 2018 9:57 pm

Slika
Danielu Ricciardu na kraju godine ističe ugovor sa Red Bulla a kao moguća destinacija navodi se Ferrari.

Još tokom VN Australije Sebastian Vettel upitan je da li bi mogao da blisko sarađuje sa Danielom Ricciardom koji su još 2014. činili tandem Red Bulla. Australijanac još se nije odlučio da li će ostati u timu iz Milton Kinsa a spominje se da bi on naredne godine mogao da se nađe u bolidima Mercedesa ili Ferrarija.
“Mi smo imali jednu godinu u Red Bullu, koja nije bila tako dobra za mene. Ali, mi smo se i tada slagali i ne bi mi smetalo da ponovo sarađujemo u budućnosti, ja ne znam kakvi su njegovi planovi. Siguran sam da će ostati u Formuli 1, pitanje je samo šta želi. Mislim da ima nekoliko opcija, pa tako ne mora da žuri u odluci.” izjavio je Vettel.

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Re: Vettel: Ne bih imao ništa protiv da delim garažu sa Ricciardom

Post od Mercedes-AMG/// » Pet Mar 30, 2018 10:35 am

Fetelu izgleda ne smeta da opet bude vozač br.2 u timu. :)
Sreća njegova pa Rikardo sumnjam da će u Ferrari, pre će u Merc.
Slika

Korisnikov avatar
StefanR.
Reactions:
Pridružio se: Ned Maj 14, 2017 6:36 pm

Post od StefanR. » Pet Mar 30, 2018 10:49 am

Lupeta...

djdragan
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 28, 2017 4:47 pm

Post od djdragan » Pet Mar 30, 2018 11:06 am

Mercedes-AMG/// napisao:
Pet Mar 30, 2018 10:35 am
Fetelu izgleda ne smeta da opet bude vozač br.2 u timu. :)
Sreća njegova pa Rikardo sumnjam da će u Ferrari, pre će u Merc.
Stvarno, koliko imas godina?
Jesi pratio sezonu kada su oni vozili zajedno?
Zasto je Seb bio vozac broj dva kako ti kazes te sezone?

Znas li da je JEV 2013 pobedio Rikarda?
Znas li da je Kvyat 2015 pobedio Rikarda?

Da li to znaci da oni ne samo da su bolji vozaci od Rikarda nego su bolji i od Vetela?

Ti ne umes da napises normalan post, svako tvoje pisanije je gomila iskompleksiranih gluposti.
Sam tvoj nik govori mnogo o tebi...

I onda se ti takav osetis prozvanim od coveka koji je bio iziritiriran takvim glupostima i pises kako bi se drugi drugi trebali ponasati i da administratori trebalo pozabaviti njima!!!!

A iziritirao si ga bas ti i jos par clanova koji lecite svoje komplekse ovde i zagadjujete sve vise forum koji je sve manje posecen jer niko pametan ne zeli da slusa budale sa kojima se ne moze diskutovati o bilo cemu.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Pet Mar 30, 2018 11:50 am

Sve zavisi od toga sta ce se desavati sa Alonsom i Botasem. Alonso nema sanse da ostane u Meklarenu, koliko god dobar taj auto bio, ili ce biti, nece biti nikada dovoljno dobar, mozda da dodju na nivo RB, i to je to. Sl. korak je ozbiljna masina ispod haube. Botas po mom misljenju ne pokazuje nista posebno, da li je to mozda jer je uparen sa Hamiltonom pa tesko dolazi do izrazaja ko zna. Ima vremena da se pokaze ove sezone, ali mi je njegovo mesto dosta klimavo u Merc. Alonso nema sta da trazi u Ferariju, tako da bih njega smestio u Mecku. Mozda bi mogao i u RB, mada je Mecka sigurnija opcija. Riki neka se upari sa Fetelom, a Botas moze ili u RB u sta sumnjam, ili da ode u McL.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

djdragan
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 28, 2017 4:47 pm

Post od djdragan » Pet Mar 30, 2018 12:40 pm

Ja mislim da za Alonsa nema mesta u Mercu i Ferariju a pogotovo u RB.
Ferari nikada ne uzima neiskusne vozace tako da bas mladi otpadaju. Alonso otpada iz suprotnih razloga, prosto je vec star a i Santandera vise nema.
Mercedes ima ultra brzog vozaca koji je vec sa Alonsom bio zajedno u timu i nije dobro proslo jer je Alonso prosto takav tip kakav je. Mislim da nemacka pragmaticnost to prosto nece sebi dozvoliti, jednostavno im to ne treba.
RB forsira samo svoje vozace i Alonso nema sta tu da trazi. Imaju dva odlicna vozaca, imaju treceg u rezervi (Sajnca) i imaju sada dva mlada u TR koji tek treba da pokazu sta umeju.

Rikardo je svima prosto bolja opcija po svim tim parametrima a jos je i jeftiniji vozac.

Sve u svemu Alonso nema neki izbor nego da ostane tu gde je i nada se najboljem.

Ipak se sve cini da i nije sve bajno kako pricaju u Meklarenu jer su bodovi u Australiji cista sreca. Da nije bilo odustajanja i uboden tajming za zamenu guma pod VSC ne bi uhvatili ni boda. imao je cistu stazu ispred posle restarta i napravio je ogroman zaostatak, veliki je tu nedostatak tempa.
Jedino ako naprave neki veliki pomak i preskoce Reno i Has mozda mogu da racunaju na neku sansu za postolje u nekim haoticnim trkama kakvih je uvek bilo i bice i ove sezone sigurno.
Dok ne osvoje dobre pozicije na par trka i da ih zasluze svojim tempom onda mogu pricati o napretku, do tada ne treba da pricaju koliko vec pricaju.
Alonso posesebno, sve vise se bavi drugima sto nikako nije dobro za njega.

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Pet Mar 30, 2018 1:48 pm

djdragan napisao:
Pet Mar 30, 2018 12:40 pm
Ja mislim da za Alonsa nema mesta u Mercu i Ferariju a pogotovo u RB.
Ferari nikada ne uzima neiskusne vozace tako da bas mladi otpadaju. Alonso otpada iz suprotnih razloga, prosto je vec star a i Santandera vise nema.
Mercedes ima ultra brzog vozaca koji je vec sa Alonsom bio zajedno u timu i nije dobro proslo jer je Alonso prosto takav tip kakav je. Mislim da nemacka pragmaticnost to prosto nece sebi dozvoliti, jednostavno im to ne treba.
RB forsira samo svoje vozace i Alonso nema sta tu da trazi. Imaju dva odlicna vozaca, imaju treceg u rezervi (Sajnca) i imaju sada dva mlada u TR koji tek treba da pokazu sta umeju.

Rikardo je svima prosto bolja opcija po svim tim parametrima a jos je i jeftiniji vozac.

Sve u svemu Alonso nema neki izbor nego da ostane tu gde je i nada se najboljem.

Ipak se sve cini da i nije sve bajno kako pricaju u Meklarenu jer su bodovi u Australiji cista sreca. Da nije bilo odustajanja i uboden tajming za zamenu guma pod VSC ne bi uhvatili ni boda. imao je cistu stazu ispred posle restarta i napravio je ogroman zaostatak, veliki je tu nedostatak tempa.
Jedino ako naprave neki veliki pomak i preskoce Reno i Has mozda mogu da racunaju na neku sansu za postolje u nekim haoticnim trkama kakvih je uvek bilo i bice i ove sezone sigurno.
Dok ne osvoje dobre pozicije na par trka i da ih zasluze svojim tempom onda mogu pricati o napretku, do tada ne treba da pricaju koliko vec pricaju.
Alonso posesebno, sve vise se bavi drugima sto nikako nije dobro za njega.
Potpisujem od a do š. 8-) U vezi Meklarena, mislim da treba malo sacekati, ipak im je ovo prva godina saradnje sa Renoom.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Pet Mar 30, 2018 2:32 pm

A znate li ko je bio prvi pick Mercedesa kada se Rozberg povukao, i ko je prvi bio pozvan? Alonso. Wolf je izjavio da je hteo Alonsa u timu, i da je on svakako na njihovom radaru. Tako da ne vidim zasto on ne bi vozio. Hamilton je u par navrata i sam rekao da bi zeleo ponovo da se oproba protiv Alonsa.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:

Post od Mercedes-AMG/// » Pet Mar 30, 2018 2:41 pm

djdragan
Oladi glavu.
Fetel jeste bio vozač br.2 sa Rikardom u timu.
Kao što je Rikardo sad vozač br.2 sa Maxom.
I ako Rikardo predje u Ferrari, Fetel će opet biti vozač br.2
To je moje mišljenje i koji problem ti imaš sa tim ?
Ti piši svoje šta imaš, a budalaštine koje si napisao nema svrhe ni komentarisati.
Da li je neko iziritiran činjenicama, ili je zaljubljen u neki tim ili vozača, pa ga nervira ili iritira stanje stvari, njegov problem.
Slika

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:

Post od Mercedes-AMG/// » Pet Mar 30, 2018 2:52 pm

dinca93 napisao:
Pet Mar 30, 2018 2:32 pm
A znate li ko je bio prvi pick Mercedesa kada se Rozberg povukao, i ko je prvi bio pozvan? Alonso. Wolf je izjavio da je hteo Alonsa u timu, i da je on svakako na njihovom radaru. Tako da ne vidim zasto on ne bi vozio. Hamilton je u par navrata i sam rekao da bi zeleo ponovo da se oproba protiv Alonsa.
Alonso je odličan vozač, ali ja ne bih voleo da ga vidim u Mercu.
Najviše bih voleo da vidim tandem Ham-Max, samo to bi bio veoma rizičan spoj. :D
Jedino ako bi Max ohladio glavu.
Zato je Rikardo sigurnije rešenje.
On je dobar i čist vozač.
Mislim da su najveće šanse da baš on dodje umesto Botasa, mada ko zna.
Svakako da bi to bilo najsigurnije rešenje po Merc.
Što se Alonsa tiče, pitanje je koliko će još voziti.
A Mercu treba svež vozač.
I vozač koji će da potera Hamiltona da izvuče maksimum iz sebe.
A mislim da bi mu najveći konkurent bio Max.
I da, zaboravih da napišem u prvom postu, svaka čast Fetelu što se ne plaši konkurencije.
Slika

Odgovori