Renault: Naša šasija ne može da parira Red Bullu i McLarenu

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Re: Renault: Naša šasija ne može da parira Red Bullu i McLarenu

Post od iceman036 » Pet Feb 16, 2018 11:03 am

Jaguar F1 napisao:
Čet Feb 15, 2018 9:55 pm
DzonyDLG napisao:
Sre Feb 14, 2018 11:17 pm
Pa ocigledno im je falio neki genijalac kao sto su Newey, Lowe ili Byrne da procita pravila i napravi nesto savrseno. Ali zato sad imaju Budkowskog. Sledece sezone treba ocekivati ozbiljan skok Renaulta.
Kada ovako procitam pomislim da je Budkowski genijalac a on obican prevarant koji je imao zadataka da pokrade sto vise od ostalih timova.
Reno u F1 se, nazaloast, pretvorio u jeftinu lopovsku pricu.
Ispade u stilu 007 da je Reno zapravo vrbovao Budkowskog jos u FIA da za njihov racun prikuplja informacije? Pa eto materjala za novog Bonda, recimo naslov L'amour de machine. Glavna uloga Bonda recimo Krejg a specijlani savetnici na filmu Majk Kolan i Flavio Brijatore (iz corke, jer doslo je vreme corke). I na kraju filma - in loving memory of Nigel Stepney.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Pet Feb 16, 2018 8:57 pm

iceman036 napisao:
Pet Feb 16, 2018 11:03 am
Jaguar F1 napisao:
DzonyDLG napisao:
Pa ocigledno im je falio neki genijalac kao sto su Newey, Lowe ili Byrne da procita pravila i napravi nesto savrseno. Ali zato sad imaju Budkowskog. Sledece sezone treba ocekivati ozbiljan skok Renaulta.
Kada ovako procitam pomislim da je Budkowski genijalac a on obican prevarant koji je imao zadataka da pokrade sto vise od ostalih timova.
Ispade u stilu 007 da je Reno zapravo vrbovao Budkowskog jos u FIA da za njihov racun prikuplja informacije? Pa eto materjala za novog Bonda, recimo naslov L'amour de machine. Glavna uloga Bonda recimo Krejg a specijlani savetnici na filmu Majk Kolan i Flavio Brijatore (iz corke, jer doslo je vreme corke). I na kraju filma - in loving memory of Nigel Stepney.
Pre bih iskoristio jedan od starih naziva da ispadne malo retro: From FIA with love ;)

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Pet Feb 16, 2018 9:31 pm

Jaguar F1 napisao:
DzonyDLG napisao:
Ne mislim ja da je Budkowski genijalac, daleko od toga, smatram takodje da je olos. Ja navedenu trojicu smatram genijalcima, ono sto sam hteo da kazem je da je u nedostatku istih Renault morao da nadje neko resenje a prevara i vrbovanje inzenjera iz FIA-e je ocigledno za njih bilo najbolje resenje. Ice nije ti losa ideja, kreni da pises scenario, mozda se obogatis jednog dana nikad se ne zna. :lol:
"The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it."

Enzo Ferrari

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pet Feb 16, 2018 10:15 pm

Nisam vican umetnosti pisanja, tome je pre moj prijatelj Herman Stern, ali njega F1 ne zanima ni malo :D

Odgovori