Wolff: Hamilton potpisuje novi ugovor sa Mercedesom

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Re: Wolff: Hamilton potpisuje novi ugovor sa Mercedesom

Post od Mercedes-AMG/// » Sre Jun 27, 2018 2:13 am

P.S. Što se Alonsa odnosno Meklarena tiče, džaba i 100 "meleona" plata, džaba da vozi ko god, bacaju pare samo.
Kad se već muče sa bolidom, ne vidim koja im je razlika da vozi neko tipa Leklera ili Alonso.
Ok, Alonso zaista izvlači max iz tog Meklarena, ali džaba, kad je pozicija poražavajuća za McL.
Slika

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Sre Jun 27, 2018 9:26 am

Mercedes-AMG/// napisao:
Sre Jun 27, 2018 2:08 am
Jbt Lekler i Sirotkin - sirotinja...
Kao i još neki do pola milke, zaista mizerne plate u odnosu na neke fudbalere, ajde da ih ne opisujem, sam se opiše...

"Ovaj" Dulo zaradi više nego Lekler ( što je već dovoljno suludo ), nego još plus Sirotkin, Hartli, Gasli, Strol, Okon itd...
Ebemte živote...
Čovek ne zna da kaže utakmica već govori "utamica", a igra fudbal, time se bavi i dobija 5,5 "meleona" plaću...
Ok, Lekler će sigurno imati lepu platu, ali ovo je zaista smešno, ko da vozi karting.
Na ovo bih samo dodao da verujem da su ulaganja kod vozača motosporta uopšte (naručito kod onih koji dodju u sam vrh) verovatno veća od svih sportova.

Korisnikov avatar
kimifan7
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:40 pm

Post od kimifan7 » Sre Jun 27, 2018 1:10 pm

Mozda po nekom riziku koji donosi posao vozaca f1 i posao fudbalera plate nisu fer, ali ne treba da se napadaju fudbaleri zbog toga, nego oni koji daju plate f1 vozacima. Da ste na mestu fudbalera sigurno ne biste rekli "e ovo je prevelika plata za mene vise je zasluzuje vozac f1".

Korisnikov avatar
kimifan7
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:40 pm

Post od kimifan7 » Sre Jun 27, 2018 1:20 pm

Zakasnio sam za edit, pa da dodam jos ovo

Jos jedna stvar, svi timovi, svake sezone izdvajaju nenormalne kolicine novca za bolide, koji su na neki nacin postali bitniji od vozaca, ne skroz, ali sve se vise ide ka tome, jer mogu i Fetel i Hamilton da voze za Vilijams, Vilijams ce i dalje biti na zacelju zbog bolida.(pre nego sto me napadnete, ne mislim da vozaci ne rade ogroman posao, i da nisu bitni, daleko od toga, pogledajmo Leklera u Zauberu i Grozana u Hassu, ali iako Lekler ima 11 poena vise, postoje realne sanse da na kraju Grozan bude ispred njega u plsmanu vozaca) Dok u fudbalu skoro sve zavisi od igraca.

A i gledano kroz novac i marketing, jednostavno fudbal je popularniji sport svidjalo se to nekom ili ne, donosi vise nocva, samim tim su i vece plate.

Korisnikov avatar
gjoko-mkd
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 1:02 am

Post od gjoko-mkd » Čet Jun 28, 2018 9:11 am

Velika šteta....katastrofa...

Dogovor neće verovatno biti težak 50 ....već 40 mil.dolara

I eto Luisa razočaranog u muzičke vode umesto za volanom F1 bolida

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am
Kontakt:

Post od DzonyDLG » Čet Jun 28, 2018 12:56 pm

gjoko-mkd napisao:
Čet Jun 28, 2018 9:11 am
Velika šteta....katastrofa...

Dogovor neće verovatno biti težak 50 ....već 40 mil.dolara

I eto Luisa razočaranog u muzičke vode umesto za volanom F1 bolida
Mislis da se nece dogovoriti na kraju? S' obzirom da Fetel u Ferariju ima 40 miliona po sezoni razumljivo je da Hamilton od Mercedesa trazi vise od toga!
The fact is I don't drive just to get from A to B. I enjoy feeling the car's reactions, becoming part of it.

Enzo Ferrari

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od rajs41 » Čet Jul 19, 2018 7:22 pm

Hamilton i Mercedes dogovorili novu dvogodišnju saradnju
Slika
Britanski vozač i nemački tim potpisali su nov ugovor sve do 2020. godine.

Razgovori između ove dveju strana trajali su već mesecima unazad a kao glavna prepreka stojala je dužina samog ugovora. Hamilton je pre svega zahtevao dvogodišnju saradnju dok je Mercedes želeo da svog vozača još duže zadrži u svojim redovima.
“Produženje ugvoora je za sada samo formalnost, pošto smo ja i Toto utanačili sve još tokom zime. Sada smo stigli da sve to stavimo na papir i nastavljamo sa radom kao i obično. Ja sam deo Merecdesove familije skoro 20 godine i nikada nisam bio srećiniji nego sada.” kazao je Lewis Hamilton.
I pored toga što su se odužili sami pregovori, Toto Wolff izjavio je da je ovoga puta sve išlo mnogo lakše.
“Mi se odlično slažemo još od prvog dana, a od od početnog razgovora pa do sada radilo se samo na nekim detaljima. Bilo je tu puno špekulacija, ali to smo na kraju sve završili i ozvaničili saradnju. Ove nedelje smo potpisali papire i to nije nikog oštetlo.”

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Pet Jul 20, 2018 9:21 am

Na pitanje novinara, da li je bilo ponuda iz RB ili Ferarija, Ham je odgovorio potvrdno, ali da se nije upustao u razgovore. Kada su ga pitali da li je to bio Ferari, odgovorio je, 'mozete da pravite kakve hocete pretpostavke'.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Jaguar F1
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 2:52 pm

Post od Jaguar F1 » Pet Jul 20, 2018 11:31 am

Ma da baš ga je RB zvao. Evo sve trče.

Korisnikov avatar
srdjanprpa
Reactions:
Pridružio se: Čet Mar 02, 2017 6:17 pm