Hamilton odredio svoje najveće rivale za narednu sezonu

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Hamilton odredio svoje najveće rivale za narednu sezonu

Post od rajs41 » Sub Jan 27, 2018 6:03 pm

Slika
Aktuelni šampion dao je svoj pogled o tome ko bi mogao da mu bude najveći rival za narednu sezonu.

Lewis Hamilton u 2018. imaće veliki zadatak jer će morati da odbrani titulu koju je osvojio prošle sezone.
“Kada ih pogledate, svi oni su dosta različiti.” kazao je Hamilton o svojim rivalima. “Svi oni imaju drugačije karakteristike.”
On je na svom spsisku ovoga puta dodao i Fernada Alonsa koji bi trebalo da ima znatno bolju sezonu pošto je njegov tim McLaren promenio svog dobavljača motora.
“Fernando je jedan od najboljih vozača.” kazao je Britanac.
Ipak, Hamilton veruje da će Sebastian Vettel biti njegov najveći rival u 2018.
“Mislim da će i u ovoj sezoni Sebastian biti težak rival. Takođe, i Max Verstappen je veoma impresivan. Radi neverovatne stvari. Sigurno će biti još bolji sa sezonama koje dolaze, pa zato sada on puno rizikuje. Potrebno mu je još prostora.”

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Re: Hamilton odredio svoje najveće rivale za narednu sezonu

Post od AndrejR » Ned Jan 28, 2018 9:45 pm

Kimi i Botas 0 bodova?

Korisnikov avatar
f-fan
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:51 pm

Post od f-fan » Pon Jan 29, 2018 8:11 am

A na osnovu čega će Botas i Kimi ugroziti Hamiltona?

Rikarda nije pomenuo, više pažnje usmerava na Maksa što je možda i pametno kada se setimo da Maksa baš i ne kalkuliše mnogo u dvobojima.
"Sebastian Vettel you are the world champion!" - Horner, C. (2010)

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pon Jan 29, 2018 11:05 am

Botas tesko, Kimi tesko, jednostavno njihovo mesto u timu to ne dozvoljava. Plus Ferari nece sigurno biti konkurentan toliko Mercedesu kao prosle godine, imam utisak da ce nesto tesko da zabrljaju, em parna godina em mnogo price pre testiranja.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:

Post od AndrejR » Pon Jan 29, 2018 1:54 pm

f-fan napisao:
Pon Jan 29, 2018 8:11 am

Rikarda nije pomenuo, više pažnje usmerava na Maksa što je možda i pametno kada se setimo da Maksa baš i ne kalkuliše mnogo u dvobojima.
Pa Botas ima ista kolica, a kad mu je um na mestu moze da ga ugrozi (ista prica kao Rozberg), a Kimi ako se odledi. Ako je Ferari konkurentan ista je prica da li Fetel ili Kimi, osim ako nije validna Ajsova prica za vozaca broj jedan i dva (nemam pojma o tome pa necu ni da komentarisem).

Korisnikov avatar
f-fan
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:51 pm

Post od f-fan » Pon Jan 29, 2018 2:17 pm

AndrejR napisao:
Pon Jan 29, 2018 1:54 pm
f-fan napisao:
Pon Jan 29, 2018 8:11 am

Pa Botas ima ista kolica, a kad mu je um na mestu moze da ga ugrozi (ista prica kao Rozberg), a Kimi ako se odledi. Ako je Ferari konkurentan ista je prica da li Fetel ili Kimi, osim ako nije validna Ajsova prica za vozaca broj jedan i dva (nemam pojma o tome pa necu ni da komentarisem).
Ne bih baš poredio Rozberga i Botasa, Rozberg je u timu bio od početka i izgradio neki svoj tim a Botas je dođoš, ne verujem da on bilo kako može da ugrozi Hamiltona i njegov status u timu.

Kimi ako se odledi, svaka sezona nam je pokazivala da su to samo nadanja.
"Sebastian Vettel you are the world champion!" - Horner, C. (2010)

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Pon Jan 29, 2018 6:31 pm

Kimija i Botasa mogu da vidim napred samo ukoliko Ham i Fet budu imali katastrofalni pocetak sezone, tek ce onda imati jednake sanse u borbi. Ovako, prioriteti se znaju.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:

Post od AndrejR » Pon Jan 29, 2018 11:03 pm

dinca93 napisao:
Pon Jan 29, 2018 6:31 pm
Kimija i Botasa mogu da vidim napred samo ukoliko Ham i Fet budu imali katastrofalni pocetak sezone, tek ce onda imati jednake sanse u borbi. Ovako, prioriteti se znaju.
Moguce. Mada da sam Mauricio (ko sto nisam :) ), prioritet bi mi bila konstruktorska, a vozaci ako ucare nesto :) Ipak celu deceniju nisu uzeli tu konstruktorsku, koja je jedino na sta sme da puca tim se tolikim resursima i pre svega istorijom.

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pon Jan 29, 2018 11:20 pm

Imas pravo Andrejka ali to onda znaci da bi oba vozaca morala da budu u borbi za vozacku titulu, ali kao sto rekoh - imam utisak da Ferari nece zablistati ove godine. A Kimijev status vozaca br.2 gledam ovako - ipak je Sebastijan mladji prilicno i verovatno ce duze ostati u Ferariju i da ce zato biti malo vise forsiran. Botas je svestan da je doveden da izigrava vozaca br.2 koliko god pricalo se drugacije, pa ni Kovalainen nije bio 2008. u Meklarenu da skida Hamiltonu kajmak.
Voleo bih da me Kimi demantuje osvajanjem makar 2 od cetiri prve trke ali od Monaka 2017. nije bio blizi pobedi.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:

Post od AndrejR » Uto Jan 30, 2018 1:25 am

iceman036 napisao:
Pon Jan 29, 2018 11:20 pm
Imas pravo Andrejka ali to onda znaci da bi oba vozaca morala da budu u borbi za vozacku titulu, ali kao sto rekoh - imam utisak da Ferari nece zablistati ove godine. A Kimijev status vozaca br.2 gledam ovako - ipak je Sebastijan mladji prilicno i verovatno ce duze ostati u Ferariju i da ce zato biti malo vise forsiran. Botas je svestan da je doveden da izigrava vozaca br.2 koliko god pricalo se drugacije, pa ni Kovalainen nije bio 2008. u Meklarenu da skida Hamiltonu kajmak.
Voleo bih da me Kimi demantuje osvajanjem makar 2 od cetiri prve trke ali od Monaka 2017. nije bio blizi pobedi.
Sve sto si napisao isto mislim do poslednjeg slova, avaj... nada umire poslednja. ;)

Odgovori