Williams ozbiljno razmatra Kubicinu ponudu od 7 miliona dolara

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Williams ozbiljno razmatra Kubicinu ponudu od 7 miliona dolara

Post od rajs41 » Sre Dec 20, 2017 8:31 pm

Slika
Poljski vozač je sa svojim menadžerom predao i zvaničnu ponudu britanskom timu.

Kako prenose britanski mediji Robert Kubica se navodno vratio u igru za trkačko mesto u Williamsu. Pre samo nekoliko nedelja, Sergey Sirotkin izbio je u prvi plan, što je razočaralo sve fanove ovog Poljaka.
Ipak, Robert Kubica je zajedno sa svojim menadžerom Nicom Rosbergom dostavio ponudu Williamsu vrednu 7 miliona dolara kako bi se pojavio na prvih sedam trka u sezoni. Ukoliko Poljak ne zadovolji sve afinitete tima, Sirotkin bi došao kao zamena. Zbog toga Williams ozbiljno razmatra ponudu a zbog toga je odluka o upražnjenom trkačkom mestu odložena je tek za januar.

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Re: Williams ozbiljno razmatra Kubicinu ponudu od 7 miliona dolara

Post od fap » Sre Dec 20, 2017 10:07 pm

Sta ces jadnije od ovog?Jos i da im placa da vozi stvarno ne znam sta mu ovo treba pa niko ga nije terao da se zeza sa relijem

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am

Post od DzonyDLG » Sre Dec 20, 2017 10:54 pm

Zasto je to jadnije od Sirotkina ili Strola??? Pa i jedan Lauda je morao da plati mesto u F1. Nije to nista novo niti cudno.
Slika

Korisnikov avatar
Grmi
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:42 pm

Post od Grmi » Sre Dec 20, 2017 11:05 pm

Daj boze da ga Vilijams prihvati, ali postajem pesimistican, kao i vecina, u vezi sa celom ovom pricom. Ali ako Vilijams izabere Sirotkina, izgubice i malo onog ponosa sto je imao. Sirotkina i Strola ne vredi imati ma koliko para donosile. Mozda js ovo grubo, ali je meni barem Vilijams postao najjadnija ekipa u F1 karavanu.

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Čet Dec 21, 2017 3:02 am

DzonyDLG napisao:
Sre Dec 20, 2017 10:54 pm
Zasto je to jadnije od Sirotkina ili Strola??? Pa i jedan Lauda je morao da plati mesto u F1. Nije to nista novo niti cudno.
Masa ljudi nije svesna da niko nije usao na cisti talenat (ne kazem za kolegu Fap-a :) zaboravi se, a nesto se i ne sazna). Ili veze debele ili lova, ne znam da li vise i vodeci timovi uzimaju vozaca ako ne donosi sa sobom neku lovu ili ima vezu.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Čet Dec 21, 2017 9:56 am

ovde nisu pare problem

ovde je problem vilijams

ne postoji nikakv plan, razvoj za buducnost.

samo razmisljanje uzecemo jednog vozaca na 7 trka pa ako ne valja uzecemo drugog je propast.

onda nemoj ni da uzimas prvog vozaca ako ne verujes u njega od pocetka.
vilijams ima strasan motor malo slabiji od mercedesa (a to je opet u meri sa renoom i ferarijem)

2014 su parirali mercedsima na par trka lagano , cak uzeli i pol.
ta sasija se nije menjala od 2014 filozofski samo zbog pravila.

oni da naprave daobar bolid sa motorom koji vec poznaju evo 5 sezonu mogu ladno za pobede da se bore.

medjutim sticem utisak da frenk je tu samo brend osoba, uprava i ceo koncept se odrzava na racun nekih sponzora i da prezivimo sezonu filozofija.

treba im sveza krv, neko ko ce da pokrene ponovo duh "engleskih garazista" , nazalost imam utisak dok je frenk tu niko ne sme da dira starog.

kao i u zivotu dok neko mudar , star i nepoparvljiv ne umre nema promena, jer niko ne sme da ide protiv njega.
Slika

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Čet Dec 21, 2017 1:53 pm

Vilijams je te 2014. imao srece zbog Mercedesovog motora. Oni nemaju novce ni resurse da prate razvoj koji je nametnut pravilima i tumecenjem istih. Nikakav Frenk kao relikt niti Kler vec pare i samo pare. Ono sto potrose Mercedes i Ferari pa i RB, Vilijams potrosi za dve sezone. Njih izdrzavaju sponzori i Advanced Engineering koji bas i nema posla koliko imaju Daimler, Red Bull i Ferari NV.
Tako da duh garazista ne moze da opstane bez duha Vol Strita ili nekog sponozora ISIS-a, kao Meklaren na primer.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Post od zamlatuljko » Pet Dec 22, 2017 11:27 am

Jeste pare su glavne.

Al vilijams je od odlazka njujija, 1997. nista nije uradio kako valja.

BMW powerplant je gurao taj bolid al nije mogao da pobedi aero ferari.

Kako frenk stari , a kler nije dorasla jednom sefu tima. Idu linijom manjeg otpora.

Kao svako kad ostari postaje zadrtiji i nesnosan tako je i ovde.

Evo ti primera u formuli jedan koliko hoces.

Denis, Enco, Berni, Cepmen...
Formula jedan je organizam koji evolvira i razvija se. Dok si mlad i pun energije spreman si na sve i stalno si aktivan.
Onda ostaris i imas stav ja sam najstariji sto bi se ja menjao oni moraju da se menjaju prema meni.
Treba im sveza krv.

Vidi sta je bilo sa Zauberom, ona Monisa krs timom ide na krs motor.
Dosao Vaser , odmah isekao sta ne valja, stavlja stvari na svoje mesto.
Matija Binoto covek raspodelio maranelo na novu filozofiju.

Vilijamsu treba sveza i mlada garda, koja ce da pogura sve ostale.
Ovakav stav imaju vec 12-13 godina i sta su uradili nista.

2014 su imali sansu dva puta da pobede a stratezi nisu znali sta da rade jer nisu navikli da budu na mestima 1 ili 2.
Silverston 2014...sivilo

Sve ovo gore dovodi do toga da oni jure kubicu i sirotkina.

Vilijams da je pametniji dao bi ugovor perezu to je vozac koji im treba a dobice i kes sa njim.
i onda jednog mladog klinca.

postali su ferari 1988-1990

johanson, alboreto, tarkvini...znas i sam koliko su dobri ti vozaci
Slika

Korisnikov avatar
iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Pet Dec 22, 2017 12:20 pm

Williams

I bonus - Stroll

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Post od rajs41 » Čet Jan 04, 2018 10:34 pm

Briatoreu žao što Kubica neće uspeti da se vrati u Formulu 1
Slika
Bivši šef Reanulta izjavio je da Poljak više nema šansi za preostalo upražnjeno mesto u Williamsu.

Svi izvori koji blisko prate Roberta Kubicu izjavili su da njihov miljenik trenutno nema šanse da se nađe u Formuli 1 u narednoj sezoni i tako ostvari senzacionalan povratak u najbrži cirkus. Sa druge strane dolaze informacije da je Sergey Sirotkin već potpisao saradnju sa Williamsom i tako stavio tačku na ovu situaciju.
“Veoma mi je žao što Kubica nije uspeo da ubedi Williams.” kazao je Flavio Briatore. “Pričao sam sa Nicom Rosbergom nekoliko puta i znam da su uradili sve što su mogli, ali je Rus imao ogrman budžet. Priča se da je oko 20 miliona dok je Kubicin iznosio negde između 7 i 10 miliona.”
Italijan takođe veruje da bi povratak Poljaka u šmapionat imao veliki uticaj na sve fanove:
“Veoma mi je žao zbog njih. Da se Robert vratio u F1 to bi takođe bio veliki uspeh za sport. Čudno je što i to što novi vlasnici nisu pomogli Kubici u njegovoj situaciji.”

Odgovori