Sirotkin sada glavni kandidat za mesto u Williamsu?

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Re: Sirotkin sada glavni kandidat za mesto u Williamsu?

Post od iceman036 » Sub Jan 06, 2018 12:25 pm

ferrari le mans #71 napisao:
Sub Jan 06, 2018 11:59 am
iceman036 napisao:
Sub Jan 06, 2018 10:44 am
A Fors Indija kao nije uzela Pereza zbog Telmexa i ostalih novcanih prihoda vec zato sto je hipertalenat?
Nema tu sta da se gleda nivo kada timu ne dolazi novac sa strane ili sponozra ili kao onim velikim timovima - sta to Vilijams proizvodi sto moze da nadoknadi deo budzeta? Cak i Fors Indjija je morala da juri sponzora u bojama Mocnih Rendzera da ne bi zavrsili kao Manor.
Nizi nivo bi bio da dovedu Rija Harijanta ili nekog stvarno zesceg diletanta tipa Judzi Ide, a Sirotkin uopste nije los koliko neki hoce da ga predstave. Uostalom, bio je brzi od Kubice u Abu Dabiju na testu.
Nisam bas siguran oko Sirotkina nadam se da nije kao Kvjat.Kako se stavlja slika na profil?
Sirotkin uopste nije los, naprotiv
https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Si ... ing_record

A za sliku na profil - prati instrukcije - desni ugao na forumu, padajuci meni ispod ncika /User Control Panel/kartica Profile/leva strana Edit Avatar

ferrari le mans #71
Reactions:
Pridružio se: Čet Jan 04, 2018 12:55 pm

Post od ferrari le mans #71 » Sub Jan 06, 2018 12:48 pm

iceman036 napisao:
Sub Jan 06, 2018 12:25 pm
iceman036 napisao:
A Fors Indija kao nije uzela Pereza zbog Telmexa i ostalih novcanih prihoda vec zato sto je hipertalenat?
Nema tu sta da se gleda nivo kada timu ne dolazi novac sa strane ili sponozra ili kao onim velikim timovima - sta to Vilijams proizvodi sto moze da nadoknadi deo budzeta? Cak i Fors Indjija je morala da juri sponzora u bojama Mocnih Rendzera da ne bi zavrsili kao Manor.
Nizi nivo bi bio da dovedu Rija Harijanta ili nekog stvarno zesceg diletanta tipa Judzi Ide, a Sirotkin uopste nije los koliko neki hoce da ga predstave. Uostalom, bio je brzi od Kubice u Abu Dabiju na testu.
Nisam bas siguran oko Sirotkina nadam se da nije kao Kvjat.Kako se stavlja slika na profil?
Sirotkin uopste nije los, naprotiv
https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Si ... ing_record

A za sliku na profil - prati instrukcije - desni ugao na forumu, padajuci meni ispod ncika /User Control Panel/kartica Profile/leva strana Edit Avatar
Hvala
SEB I KIMI NAPOLJE.GIVONAZZI I LECLERC UNUTRA FORZA FORZA FORZA

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Sub Jan 06, 2018 1:26 pm

iceman036 napisao:
Ni Kvjat uopšte nije toliko loš, činjenica jeste da je pukao pod pritiskom, ali...mediji kad te dohvate - ugasio si ga
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Sub Jan 06, 2018 3:05 pm

rajs41 napisao:
Sre Jan 03, 2018 8:43 pm
u ovu jednačinu uleteo i Sergey Sirotkin.
Ja sam u prvom trenutku pročitao kao jebačinu - pa tek kad sam protljao oči i video kao jednačinu..
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sub Jan 06, 2018 8:01 pm

iceman036 napisao:
Izvini ali Perez je vozacina kakvog Willijams ne moze da priusti sad tu nesto hvalis Sirotkina a do juce si bio pun Kubice e sad kad je izvisio sto sam pricao od samog pocetka da nije za F1 ti se hvatas kako je Sirotkin bio bolji od Kubice.A ko kaze da je bio bolji ??? Willijams ???? Jer to ono kadija te tuzi kadija ti sudi :lol: :lol:
Ima mnogo boljih vozaca od doticnog samo ocigledno da ne donose novac kao rus.
Jobo ti takav tim koji je rame uz rme Zauberu po odabiru vozaca

iceman036
Inženjer
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 10:30 pm

Post od iceman036 » Sub Jan 06, 2018 8:07 pm

A sto se pa ti potresas sad toliko i sta ti imas od toga? Da neces da im vozis kamion mozda pa se brines za platu? :D :D :D

Pa ako je Vilijams rekao da je brzi to je njihova stvar i na kraju koga ce da angazuju. Zabole njih za tvoje i moje misljenje bas zadnji spojler sa Masinog bolida. Ajd sad lepo navali na pasulj i djakonije pa posle urme valja se a sutra udri po pecenju i mani se da li sam ja bio pun Kubice, jes da ga podrzavam ali Fetel je u pravu - zauzeo bi mesto mladim vozacima.

A posteno cime ce Vilijams da razvija bolid, oklagijom? Trebaju djenigi za to...

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sub Jan 06, 2018 8:39 pm

Treba neko da ih i vozi.
Aj sad ko sto kazes na pasulj valja se :smajli_sa_pivom:

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Sub Jan 06, 2018 9:02 pm

fap napisao:
Sub Jan 06, 2018 8:01 pm
Jobo ti takav tim koji je rame uz rme Zauberu po odabiru vozaca
Oni su rame uz rame sa Zauberom skoro po svemu, osim sto im je pit crew mozda bolji :D Da im nije motora (mecke) nigde ih ne bi bilo. Nisu oni nisko pali po odabiru vozaca, oni su nisko pali sa celim bolidom sto povlaci sve ostalo. Ako se ne poboljsaju pasce jos nize (kupice ih neko ili ce ispasti).

Odgovori