Toro Rosso uskoro objavlja svoju vozačku postavu

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Toro Rosso uskoro objavlja svoju vozačku postavu

Post od rajs41 » Uto Nov 14, 2017 9:00 pm

Slika
Italijsnaki tim u narednim danim trebalo bi da potvrdi svoje vozače za 2018. godinu.

Juniorski tim Red Bulla trebalo bi da uskoro potvrdi Pierre Gaslya i Brendona Hartleya kao standardne vozače za narednu sezonu. Tim iz Faence je tokom sezone morao da promeni svoju postavu, pošto je Carlosa Sainza morao da pozjami Renaultu dok je sa druge strane odlučio da završi saradnju sa Danilom Kvyatom. Helmut Marko izjavio je da se njihova odluka o odabiru vozača uskoro očekuje.
“Možda Toro Rosso napravi neko zvanično saopštenje po tom pitanju. Trebalo bi da uskoro sve znamo. Trenutno imamo druge probleme.” kazao je Helmut Marko.
I šef tima Franz Tost kazao je da Gasly i Hartley trenutno zaslužuju trkačko mesto za narednu godinu ali da oni ne odlučuju o tome.
“Red Bull će doneti konačnu odluku. Oba vozača su ostavila jak utisak na tim a ja teoretski ne vidim nikog drugog umesto njih.” dodoa je Tost.

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Re: Toro Rosso uskoro objavlja svoju vozačku postavu

Post od rajs41 » Čet Nov 16, 2017 8:46 pm

Toro Rosso potvrdio Hartleya i Gaslya za narednu sezonu
Slika
Juniorski tim Red Bulla odlučio je da zadrži svoja trenutna dva vozača.

Naredna trka za VN Abu Dabija Pierreu Galsyu biće pet dok će Brendonu Hartleyu to biti četvrti trkački vikend u Formuli 1 a od danas zvanično je objavljeno da će imati priilike da sarađuju i u narednoj sezoni.
“Veoma smo sreći što možemo da potvrdimo da će Pierre i Brendon biti naši vozači i u 2018. Oni su tokom drugog dela sezone pokazali da su spremni za Formulu 1, gde su brzo iskazali svoj potencijal i performanse pa na najbolji način odgovorili ovom izazovu. Mi smo impresionirani njihovim mogućnoszima da uče. Mi svi koji smo dugo u F1 znamo da se bilo koji vozač ne može navići na bolid tako brzo. Uveren sam da ćemo sa njima biti u prilici da zabeležimo dobre rezultate.” kazao je šef tima Franz Tost.
Posle osvajanje GP2 serije u 2016. godini Pierre Gasly stpljivo je čekao svoju šansu u najbržem cirkusu što mu je bilo ukazano u drugom delu ove sezone:
“Veoma sam srećan što su voziti za ovaj tim u 2018. u mojoj prvoj punoj sezoni. Želim da se zahvalim svim ljudima koji su ovo omogućili, Red Bullu, Toro Rossu, mojoj porodici i prijateljima kao i svim onima koji su me podržavali.” izjavio je Francuz.
Za Brendona Hartleya ovo je veliki korak napred posle osvajanje FIA WEC šampionata sa Porscheom koji i pobede na trci 24 časa Le Mana.
“Stvarno je neverobatno to što ću naredne godine postati vozač Formule 1 sa ovim timom. Lepa je ovo prilike za mene i mogu reći jedno lepo iznenađenje.”

Korisnikov avatar
One and Only
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 10:36 pm

Post od One and Only » Pet Nov 17, 2017 12:02 pm

Ni jedan jedini reply.. E momci, to govori kolika su pušiona ova dvojica! Možda i najgor dvojac u TRu do sada. Dobro možda su bili gori Sébastien Buemi ft Jaime Alguersuari :roll: Sumo sumarum, osim Seba, Rikija, Sainza i Maxa svi ostali su uglavnom bili moj do mojega 8-)
Da,skoro sam duplo stariji od tebe ali što je važnije duplo sam lepši,što je još važnije duplo sam jači i što je najvažnije duplo sam brži!' Hunt in brawl with de Angelis-South African GP 79

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Pet Nov 17, 2017 12:23 pm

@One potpuno si u pravu.Momci mi deluju nekako jadno,generički.Nema tu one ubilačko-luđačke iskre u očima.Pogledajte samo Nanda,Luisa,Seba,Kimstera,Rikija sve su to prikrivene psohopate ;) Maksove oči mu dođu kao ksenoni u noći bez mesečine :) U jbt gde sam ja odlutao...
Сањао сам да сам срео самог себе.Мајко мила каква је то будала!😂

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Pet Nov 17, 2017 1:05 pm

Bilo bi lepo da su vratili JEVergnea, nekako sam mišljenja da on nije pokazao ni 50% svojih mogućnosti...
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
alzo61
Reactions:
Pridružio se: Sub Feb 18, 2017 3:47 pm

Post od alzo61 » Pet Nov 17, 2017 2:19 pm

Ajd malo da im damo fore, imaju frku sa motorima, verovatno su dobrano uštinuti da bi preživeli do kraja sezone. Čeka ih i Honda za koju se nadam da će najzad da ubode verziju H1254221564 koja će da proradi kako treba. Setimo se koliko smo se šalili na račun Strola na početku sezone a on dečko onako klinački blentav napravi posao Wilijamsu . Kilometraža podiže samopouzdanje i iskustvo pa da malo sačekamo :)

Korisnikov avatar
f-fan
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:51 pm

Post od f-fan » Pet Nov 17, 2017 2:26 pm

Teško je govoriti sada o njihovim vozačkim sposobnostima. Gasli je tek došao i treba da pokaže šta zna a Hartli je godinama u šampionatu izdržljivosti.

Mnogo će Hond a uticati na to da li će imati priliku da se bore za bodove pa ćemo u tom slučaju videti kakvi su na delu.

Ne može ni svaki vozač biti kao Max pa da debituje sa 18.

Gasli ima 21 god a Hartli 28, videćemo kako će se snaći, ja im želim uspešnu narednu sezonu.
"Sebastian Vettel you are the world champion!" - Horner, C. (2010)

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Pet Nov 17, 2017 4:01 pm

kimijevština napisao:
Pet Nov 17, 2017 1:05 pm
Bilo bi lepo da su vratili JEVergnea, nekako sam mišljenja da on nije pokazao ni 50% svojih mogućnosti...
Takodje.

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pet Nov 17, 2017 8:29 pm

f-fan napisao:
Pet Nov 17, 2017 2:26 pm
Khm, khm, tacnije sa 17.

Korisnikov avatar
f-fan
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:51 pm

Post od f-fan » Pet Nov 17, 2017 10:32 pm

poTTa20 napisao:
Pet Nov 17, 2017 8:29 pm
f-fan napisao:
Pet Nov 17, 2017 2:26 pm
Khm, khm, tacnije sa 17.
17 godina i 166 dana a za sate i minute nisam siguran.
"Sebastian Vettel you are the world champion!" - Horner, C. (2010)

Odgovori