Carlos Sainz je i na meti McLarena?

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Carlos Sainz je i na meti McLarena?

Post od rajs41 » Uto Jun 20, 2017 10:13 pm

Slika
Vozač Toro Rossa ove sezone je jedan od najtraženijih na gridu.

Nije tajna da je Renault prošle sezone žarko želeo da vidi Carlos Sainza u svojim redovima, ali je Red Bull odbio da tako lako pusti svog vozača. Sada, kako navode italijanski mediji i McLaren je na svoju kratku lista želja visoko upisao ime ovog mladog Španca, koji bi trebalo da bude prva zamena ukoliko se Fernando Alonso odluči napusti tim.
Jasno je da je Sainz pod ugovor sa Red Bullom a nedavnu informaciju potvrdio je i vodeći čovek tima iz Milton Kinsa Helmut Marko. Ali, kako su sva mesta u Red Bull odavno popunjena, Sainz je primoran da još jednu sezonu provede u Toro Rossu sa kojim pruža fenomenalne vožnje. Španac je izjavio kako želi da vozi za tim koji može da mu donese pobede, kad i gde će to biti ostaje da vidimo.

Korisnikov avatar
zamlatuljko
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 10:16 am

Re: Carlos Sainz je i na meti McLarena?

Post od zamlatuljko » Uto Jun 20, 2017 10:22 pm

Ko moze pomoci oko pobeda a da ima slobodno mesto 2018
Ferari ako ne produzi jednom od dva vozaca
Reno sa ovim razvojem ako upari hulka i sainca ima poprilicno respekt postavu a da nema sampiona u njoj

prelaz u jaci tim vilijams nije neka nada, mada se suska da ce vlijams na hondine motore pa ako proradi u tom viiljamsu eto sanse

meklaren ...sta znam
Slika

Korisnikov avatar
Artband
Reactions:
Pridružio se: Sub Mar 25, 2017 12:11 pm
Kontakt:

Post od Artband » Sre Jun 21, 2017 7:47 pm

Dovoljno je pokazao sa Toro Rosom. Ukoliko se ukaže prilika za neki veći tim treba je zgrabiti, ali ima sigurno mjesto. Trenutno je u petom timu, pa možda i nema bolje opcije.
Montmelo 2018 0,4 kao dlaka kraće
Alemanija 2018 Suša je velika, linije blijede, farbu štede
Mađarski gulaš 2018 Minimal steering jer ja imam filing

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Jun 21, 2017 11:04 pm

Ja nemam vjere u tog šofera. Ni luk, ni praziluk. Daj malo žeste, majka mu stara. Zguraj nekog sa staze... Da se vidi da ti je krivo...

Korisnikov avatar
AndrejR
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 21, 2017 11:04 pm

Post od AndrejR » Čet Jun 22, 2017 2:29 pm

Centurion napisao:
Sre Jun 21, 2017 11:04 pm
Ja nemam vjere u tog šofera. Ni luk, ni praziluk. Daj malo žeste, majka mu stara. Zguraj nekog sa staze... Da se vidi da ti je krivo...
Zgurao je sad Grozana, to je razlog sto ja nemam vise vere u njega :D

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Ned Avg 05, 2018 1:42 pm

McLaren: Sainz je na vrhu naše liste vozača
Slika
Ako postane slobodan agent onda bi ovaj Španac mogao veoma lako da završi u Vokingu.

McLaren još nije potvrdio svoju vozačku postavu, jer izgleda postoji mogućnost da Fernando Alonso promeni sredinu ali i šampionat dok tim trenutno nije zadovoljan učinkom koji pruža Stoffel Vandoorne. Pošto je sa druge strane Daniel Ricciardo prelaskom iz Red Bulla u Renault potvrdio vozački par tima iz Enstona, Carlos Sainz trenutno ostaje bez angažmana na narednu godinu. Španac bi mogao da se vrati i krene da vozi u Red Bull ali za glavnog konkurenta ima Pierrea Gaslya koji se dobrim vožanja dokazao ove sezone. Ipak, nije ni tajna da je McLaren zagrizao da Sainza dovede u svoje redove.
“Mislim da je Carlos odličan vozač. Znamo da je on sada dostupan na tržištu, ali ne znamo kakva je tačna situacija između Renulta u Red Bulla u vezi sa njim. Zbog toga on je na vrhu naše liste vozača za narednu sezonu. Ako on bude slobodan i mi imamo upražnjeno mesto, nema razloga da ne sarađujemo.” kazao je šef tima Zak Brown.
Ova situacija uveliko će zavisti od odluke Fernanda Alonsa.
“Mi imamo dugoročne ugovore sa našim vozačima, ali tu su dogovori sa puno različitih varijanti. Želimo da donesemo odluku o vozačima kada budemo spremni. Verovatno će to biti slučaj posle letnje pauze. Još uvek radimo analizu svega koja bi bila najbolja vozačka kombinacija za McLaren. Stoffel je još uvek u našim planovima.” dodao je šef tima.

AlexPb
Reactions:
Pridružio se: Pet Apr 14, 2017 5:09 pm

Post od AlexPb » Ned Avg 05, 2018 2:30 pm

rajs41 napisao:
Ned Avg 05, 2018 1:42 pm
McLaren: Sainz je na vrhu naše liste vozača
Slika
Ako postane slobodan agent onda bi ovaj Španac mogao veoma lako da završi u Vokingu.

McLaren još nije potvrdio svoju vozačku postavu, jer izgleda postoji mogućnost da Fernando Alonso promeni sredinu ali i šampionat dok tim trenutno nije zadovoljan učinkom koji pruža Stoffel Vandoorne. Pošto je sa druge strane Daniel Ricciardo prelaskom iz Red Bulla u Renault potvrdio vozački par tima iz Enstona, Carlos Sainz trenutno ostaje bez angažmana na narednu godinu. Španac bi mogao da se vrati i krene da vozi u Red Bull ali za glavnog konkurenta ima Pierrea Gaslya koji se dobrim vožanja dokazao ove sezone. Ipak, nije ni tajna da je McLaren zagrizao da Sainza dovede u svoje redove.
“Mislim da je Carlos odličan vozač. Znamo da je on sada dostupan na tržištu, ali ne znamo kakva je tačna situacija između Renulta u Red Bulla u vezi sa njim. Zbog toga on je na vrhu naše liste vozača za narednu sezonu. Ako on bude slobodan i mi imamo upražnjeno mesto, nema razloga da ne sarađujemo.” kazao je šef tima Zak Brown.
Ova situacija uveliko će zavisti od odluke Fernanda Alonsa.
“Mi imamo dugoročne ugovore sa našim vozačima, ali tu su dogovori sa puno različitih varijanti. Želimo da donesemo odluku o vozačima kada budemo spremni. Verovatno će to biti slučaj posle letnje pauze. Još uvek radimo analizu svega koja bi bila najbolja vozačka kombinacija za McLaren. Stoffel je još uvek u našim planovima.” dodao je šef tima.
Znaci, sve zavisi od Alonsa ili eventualnog otkaza Stofelu.

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Sre Avg 15, 2018 9:30 pm

ESPN: McLaren se sprema da objavi dvogodišnju saradnju sa Sainzom?
Slika
Pošto je Fernando Alonso rešio da napusti Formulu 1, njegov tim se sprema da što pre nađe zamenu.

Španac juče i zvanično potvrdio da na kraju sezone odlazi iz šampionata, pa je tako mesto u McLarenu i zvanično otvoreno na tržištu. Zak Brown nije krio da je već bio u završnim pregovorima sa Danielom Ricciardom koji je rešio da karijeru nastavi u Reanultu a kao opcija na stolu za tim iz Vokinga uvek je bila u vidu Carlosa Sainza.
Sada, kako ESPN prenosi, Sainz je spreman da se ode u McLaren a prema prvim nagoveštajima on će potpisati dvogodišnji ugovor. To bi značilo da bi Pierre Gasly napustio Toro Rosso i prešao u Red Bull, dok bi Brendon Hartley ostao tu gde jeste. Pored Španca u McLarenu trebalo bi da ostane Stoffel Vandoorne ali mogao bi Lando Norris zameni ovoga Belgijanca.

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Avg 15, 2018 9:42 pm

Ovi u Mclarenu ko bunike da su jeli.Samo im Sainz fali ne da je vozac nego razbija.Budaletine da vecih nema

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Sre Avg 15, 2018 10:31 pm

Nikad nisam vjerovao Karlitu, a dokaz loše forme jesu i nekonstantne vožnje u tenku Renoa.
Iako je to tenk, Hulkić pokazuje krivulju konstante, i šta može staložen drajver.
Sajnc, ako pobuca u kvalifikacionom modu, onda u trvi odustane. I obrnuto...
Nikad tu vozača za titulu. Ko što je ćaća bio .Samo to prezime ga drži u najbržem cirkusu.

Odgovori