Bottas: Hamiltona je dosta teško pobediti

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Bottas: Hamiltona je dosta teško pobediti

Post od rajs41 » Ned Jun 18, 2017 1:56 pm

Slika
Finski vozač kazao je da i pored rada u istom timu Lewis Hamilton postavio veoma velike standarde.

Iako je Valtteri Bottas ove zime došao u Mercedes, Finac daje sve od sebe kako bi produžio svoj jednogodišnji ugovor sa timom i za sada je na dobrom putu.
“Mislim da mi trebaju konstantne performanse za tako nešto. Sve je u tome da prikažete dobre performanse i da radite na tom nivou. Treba da radimo kao tim. Zahtevi Mercedesa su na jako visoki i oni očekuju dosta od vozača. Skoro svaki vozač bi želeo da bude ovde a moj cilj je da bude tu dugi niz godina.” kazao je Bottas.
Finac je uspeo da u prvom delu sezone zabeleži nekoliko podijuma, ali i prvu pobedu na VN Rusije.
“Moj cilj je bio da pobedim u Melburnu, ali dobro je što se prva pobeda desila u prvom delu sezone.”
Lewis Hamilton je nekoliko puta javno pohvalio svog timskog kolegu, pa tako Bottas veruje da je sada skoro pa na istom nivou kao i Britanac.
“Mislim da samo ja i on na istom nivou, sve je tako blizu. Verujem u sebe, ali on ima mnogo više iskustva. Hamilton je dugo u ovom timu, ali ne vidim razlog zbog čega ne bi ni ja mogao da budem tako dobar. Nije lako pobediti u ovoj sezoni, ali ako pogledate timski odnos, Lewis je dosta teško pobediti bilo gde. Sve u svemu on je jako dobra referenca za mene.” dodoa je Bottas.
Slika

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am

Re: Bottas: Hamiltona je dosta teško pobediti

Post od DzonyDLG » Ned Jun 18, 2017 3:17 pm

Trudi se Bottas to se vidi, gledao sam pre neki dan neki intervju Rosberga, kaze da je Hamiltonu ove sezone mnogo lakse nego ranije jer citiracu ga ''Ranijih sezona je uz Lusia bilo pola tima, ove sezone je ceo tim uz njega'' sto po meni ako je zaista tako uopste nije fer prema Bottasu. Koliko god da ljudi iz Mercedesa ne zele onako stresne momente izmedju dva vozaca ipak mislim da bi trebalo malo vise da podrzavaju Bottasa da pokaze sta stvarno zna ako je skoro na istom nivou kao Luis kako kaze. I ne mislim da je tako samo u Mercedesu. U Ferrariju je cini mi se Kimi u istoj poziciji kao Bottas.
Slika

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Ned Jun 18, 2017 3:41 pm

Ne verujem da toliko zanemaruju Botasa. Sada im vise nego ikada treba brz i konstantan vozac da bi osvojili konstruktore. Prethodnih sezona kada su bili miljama ispred konkurenata, mogli su kako su hteli, pa opet nisu forsirali jednog vozaca, zasto bi to sada radili kada obojica moraju da pokazu brzinu ne bi li pobedili Ferari.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
DzonyDLG
Reactions:
Pridružio se: Čet Maj 18, 2017 12:37 am

Post od DzonyDLG » Ned Jun 18, 2017 4:02 pm

Prosto mislim da neveruju da Bottas moze da bude brzi od Hamiltona i da se zato vise posvete na podesavanju Lusiovog bolida, kao sto i Kimiju rade u Ferrariju potpuno isto. Siguran sam da bi Kimi i Bottas imali sad jos koju pobedu da je drugacije i ne bi Luis i Seb bili ovako mirni.
Slika

Korisnikov avatar
Alukard
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 11:08 am

Post od Alukard » Pon Jun 19, 2017 1:21 am

Botas nema brzinu da pobedi Hamiltona. Luis je ligu ispred Botasa. Sada ce neki reci da je bio i ligu ispred Rozberga, možda ali Niko je imao drskost,bio.je spreman i da se slupa sa Luisom samo da mu ne da lak prolaz. Mozda ni Niko nije bio u rangu Luisa,ali je ispred Botasa daleko.
Slika

Odgovori