Hamilton se nada da će savladati sve slabosti pre početka nove sezone

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Hamilton se nada da će savladati sve slabosti pre početka nove sezone

Post od rajs41 » Pon Jan 07, 2019 4:22 pm

Slika
Aktuelni šampion se nada da će on i tim popraviti sve greške koji su imali u prošloj godini.

Lewis Hamilton nada se da će ovoga puta zajedno sa Mercedesom imati čist start sezone, pre svega zbog određenih aerodinamičkih pravila koje stupaju na snagu. Nemački tim i bratanski vozač uspeli su da posle letnje pauze prelome sezonu i tako dođu do novih titula, ali su ujedno ukazali na sve svoje slabosti i mane koji su ih u prošloj godini zadesile.
“Što se tiče novog bolida, imam ideju gde mogu da budu slabe tačke a to se lako može prepoznati sa novim pravilima. Zbog toga mi moramo da pažljivo radimo, pre svega to moramo da uradimo zajedno, podržavajući jedni druge. Ako pogledate timske performanse tokom vikenda preko naših mehaničara, inženjera, stratega, mi smo podigli nivo naše igre. Naravno da nije bilo perfektno, pa ni mi vozači to nismo uradili, ali ako zajedno radimo možemo da podstaknemo jedni druge. Tako, ja sam uveren u sve to. Sve dok Mercedes ne promeni svoj pristup, neće se ni moja želja za pobedom promeniti. Nadam se da će sve tako ostatai i da ćemo nastaviti ovim putem ka vrhu.” kazao je Lewis Hamilton.

Odgovori