Marko: Nova verzija prednjeg krila košta nas 15 miliona evra

Korisnikov avatar
Jaguar F1
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 2:52 pm

Re: Marko: Nova verzija prednjeg krila košta nas 15 miliona evra

Post od Jaguar F1 » Uto Dec 04, 2018 12:18 pm

Dzoni napisao:
Pon Dec 03, 2018 5:39 pm
Ovi su kao nekakva raspuštenica, kukali su na muža dok su bili u braku a sada kukaju i kada su se razveli...
Nadam se da ce i proći kao raspuštenica, a zbog toga što forsiraju ono derište ne bi mi bilo zao ni da propadnu.
A gde ti u ovoj izjavi vidiš kukanje?
Koliko sam pratio (a jesam pratio) izuzetno korektno su se pozdravili sa Renaultom i zahvalili za sve godine saradnje sa naglaskom na 8 (4+4) osvojenih titula.

Korisnikov avatar
Dzoni
Reactions:
Pridružio se: Sub Sep 01, 2018 8:59 pm

Post od Dzoni » Uto Dec 04, 2018 7:38 pm

Jaguar F1 napisao:
Uto Dec 04, 2018 12:18 pm
Dzoni napisao:
Pon Dec 03, 2018 5:39 pm
Ovi su kao nekakva raspuštenica, kukali su na muža dok su bili u braku a sada kukaju i kada su se razveli...
Nadam se da ce i proći kao raspuštenica, a zbog toga što forsiraju ono derište ne bi mi bilo zao ni da propadnu.
A gde ti u ovoj izjavi vidiš kukanje?
Koliko sam pratio (a jesam pratio) izuzetno korektno su se pozdravili sa Renaultom i zahvalili za sve godine saradnje sa naglaskom na 8 (4+4) osvojenih titula.
Kako gde? Pa samo ih je Max prozvao ove godine tri-cetiri puta. Pre tri godine su toliko preterali sa pljuvanjem da je Reno pretio da im nece dati motor.

Korisnikov avatar
Centurion
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 12:02 pm

Post od Centurion » Uto Dec 04, 2018 9:32 pm

Bem li ga, takva im je politika tima. Ništa oni ne muljaju, oni tako rade...
I Marko je jedan od začetnika takve priče, i plasira je već godinama. Lično, mislim da je Bul sa Hondom ugazio u tolka go....a da im ni cisterna Red Bula neće pomoći da uzlete iz te gomile.
Honda je nepouzdana, spora I kvarljiva. Ove godine sa Toro Rosom ne napraviše ništa, baš ništa.
Dj Bože... ali sumnjam, jer, F1 je takva. Greške u koracima se ne praštaju.

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Sre Dec 05, 2018 10:34 am

Realno je da se RB sa Renoom rastao pre 3 godine. Ovo do sad je bilo otaljavanje posla dok ne nadju zamenu. I dosli su do toga da im se otvorila sansa sa Hondom. E sad, po mom misljenju i to kako RB radi, dogovor je nesto tipa "dacete nam odlican motor ili cemo vas pokopati u javnosti, tako da se nikad vise ne pojavite u motosportu". :D

A ja kao navijac prvo trkanja, onda Ferarija, svakako zelim da i Honda i Reno prorade i da imamo sva 4 tima sa jednakim sansama (racunajuci i strategiju i Pireli) i da svaki vikend odluci trenutak inspiracije vozaca: za preticanje u trci ili jedan krug u kvalama.

Odgovori