Vettel: Ključ uspeha biće da ja i Leclerc sarađujemo u Ferrariju

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Vettel: Ključ uspeha biće da ja i Leclerc sarađujemo u Ferrariju

Post od rajs41 » Ned Nov 04, 2018 8:29 pm

Slika
Nemački vozač izjavio je da nužno da odmah krene u saradnju sa novim timskim kolegom.

Kako je svima poznato Ferrari se odlučio da naredne sezone da šansu Charlesu Leclercu dok će u suprotom smeru otići Kimi Raikkonen. To znači da će Sebastian Vettel od 2015. po prvi put imati novog timskog kolegu. Ali, kako mladom Modagašaninu fali isustvo, Nemac veruje da bi bila velika greška ako krene u dvoboj sa Leclercom, već veruje da bi ključ uspeha mogao biti zajednički rad.
“Sigurno biće to drugačije, jer Charles nije Kimi i Kimi nije Charles. On je mlad, tako da će imati dosta stvari koje će se vrteti u njegovoj glavi. Zbog toga mislim da tim treba da zajednički radi na stazi. Siguran sam da želi da me pobedi, kao što i ja želim njega, ali pravila su jasna. Tako je bilo i sa Kimijem. Ali, jasno je da je ključ svega zajednički rad, jer kao što sam rekao on će svašta imati na svom umu. Takođe, ja sam njegov timski kolega, pa želim da pomognem. Ja će biti poslednji koji će želeti da nešto krije ili da igra takve igre. Zbog

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Re: Vettel: Ključ uspeha biće da ja i Leclerc sarađujemo u Ferrariju

Post od dinca93 » Pon Nov 05, 2018 9:46 am

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
maverick
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 1:36 pm

Post od maverick » Pon Nov 05, 2018 10:09 am

Да га не опере млађани Леклер ко ономад Рикардо...
If a person has no dreams, they no longer have any reason to live. Dreaming is necessary, although in the dream reality should be glimpsed. For me this is a principle of life.

Korisnikov avatar
Nelson
Reactions:
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 6:33 pm

Post od Nelson » Pon Nov 05, 2018 12:21 pm

Ima klauzula u ugovoru.

Sad lepo da uzmu videorekorder i da analitziraju Botasa. Taman dovoljno vremena do marta sledeće godine.
Slika

Gile
Reactions:
Pridružio se: Sre Jun 27, 2018 12:31 pm

Post od Gile » Pon Nov 05, 2018 1:14 pm

Riki ga je oprao kao i sto Maks sada dere Rikija jer to je Redbul ekipa a oni tako rade sa odlazecim vozacima. Riki je to sad shvatio i zato je i frustriran.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:

Post od dinca93 » Pon Nov 05, 2018 2:37 pm

A, sta ako Lekler odmah krene jako, I bude jaci od Fetela po sirovom tempu. Jedno je bilo davati Kimiju alternativne strategije, kada Kimi na startu sezone uvek spava.
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Sejo #95-2
Reactions:
Pridružio se: Čet Sep 06, 2018 3:12 pm

Post od Sejo #95-2 » Pon Nov 05, 2018 2:48 pm

Tokom prve godine,mozda bude kao sa Kimijem,posle ima da ga odere.
"Što možeš sanjati, možeš i ostvariti." Enzo Ferrari

djdragan
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 28, 2017 4:47 pm

Post od djdragan » Pon Nov 05, 2018 6:31 pm

Gile napisao:
Pon Nov 05, 2018 1:14 pm
Riki ga je oprao kao i sto Maks sada dere Rikija jer to je Redbul ekipa a oni tako rade sa odlazecim vozacima. Riki je to sad shvatio i zato je i frustriran.
E to upravo zadrti navijaci nikada nece shvatiti.

Koje omalovazavanje Vetela od pojedinaca ovde da to prosto nije normalno, Mogli bi se sledece godine grdno razocarati i u Leklera.

Ja licno mislim da je to Ferarijeva velika greska jer je Lekler prosto neiskusan vozac sto je i normalno jer je tek usao u svet F1.
Podosta gresaka je imao i ove sezone. To sto je recimo na zadnjoj trci zavrsio u bodovima meni nista ne znaci jer je i onaj spori (dokazano spori jer su ga sve timske kolege naprosto drali) Erikson isto odmah tu u bodovima. Taj auto je na nekim stazama sasvim solidan i videcemo sat ce Kimi sledece godine moci sa njim kada bude mogao da vozi opusteno i bez ikakvog pritiska.

Ako kojim slucajem krene lose i pocne da ima tretman koji ima Bundeva u Mercedesu to bi moglo da ostavi velike posledice jer vidimo sta takav tretman radi Bundevi. On jeste dobar i odmeren decko, bar po onome sto sto mi do sada od njega videli. Ako mu hvalospevi udare u glavu eto mogucnosti da dobijemo jos jednog Mentola.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:

Post od dinca93 » Pon Nov 05, 2018 10:17 pm

RB je isto rizikovao sa 'neiskusnim' Maksom, I na kraju su uboli premiju. Max jeste imao los pocetak sezone, ali da je kalibar vozaca za titulu, to je sigurno. Lekler mi se cini jos stalozenijim, mirnijim vozacem u odnosu na Maksa.
Jedino gde mislim da Lekler ne pokazuje dovoljno brzine jesu kisni uslovi. Ove sezone gde god je bilo kise, on je izvodio piruete po stazi, ali bukvalno.

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Uto Nov 06, 2018 4:52 am

dinca93 napisao:
Pon Nov 05, 2018 10:17 pm
Ove sezone gde god je bilo kise, on je izvodio piruete po stazi, ali bukvalno.
Pa Fetel je to radio po suvom :lol:
Dogodine u Montrealu ;-)

Odgovori