Wolff: McLarenova katastrofa iz 2007. mi je još u glavi

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Wolff: McLarenova katastrofa iz 2007. mi je još u glavi

Post od rajs41 » Pon Okt 15, 2018 9:25 pm

Slika
Šef Mercedesovog tima objasnio je zbog čega ne želi da mu se tim opusti pred kraj sezone.

Četri vezane pobede za Lewisa Hamiltona stvile su ga u dobru poziciju za osvajanje pete titule u svojoj karijeri, jer sada ima 67 poena viška u odnosu na svog rivala Sebastiana Vettela. To znači da ukoliko Britanac pobedi na VN SAD, Nemac ne sme da završi na većoj poziciji od trećeg mesta kako bi se vozač Merecdesa okitio novom titulom. Ali, Wolff se plaši da Merecdes ne doživi McLarenovu sudbinu iz 2007. godine, kada je Hamilton imao velikih 17 poena viška u odnosu na Kimija Raikonena na samo 2 trke do kraja.
“Ova trka ne menja naš pristup. Sećate se 2007. na dve trke do kraja Hamilton je po današnjim vrednostima imao 45 poena viška na dve trke do kraja i nije uspeo da osvoji šampionat. Niko tada nije pomisio da neko može da izgubi toliko veliku zalihu na dve trke do kraja. Neverovatno. Trke se dešavaju nedeljom, tako da nekad najbrži bolid i ne pobedi. Bilo je momenata tokom leta kada nismo imali najbrži bolid, pa smo trke završavali na prvom mestu. Ne želim da skinem nogu sa gasa, jer može se lako desiti da neku trke ne završimo.” kazao je Wolff.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Re: Wolff: McLarenova katastrofa iz 2007. mi je još u glavi

Post od dinca93 » Uto Okt 16, 2018 9:34 am

Kakva je to samo sezona bila..
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
Deadpool
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 5:53 am

Post od Deadpool » Uto Okt 16, 2018 12:03 pm

Totiška malo kaki,zna on vrlo dobro šta se tada dešavalo.
R.I.P. FERRARI 2018

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Sre Okt 17, 2018 9:07 am

dinca93 napisao:
Uto Okt 16, 2018 9:34 am
:D 3 kila nerava sam izgubio te godine
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Sre Okt 17, 2018 10:17 pm

kimijevština napisao:
Sre Okt 17, 2018 9:07 am
dinca93 napisao:
Uto Okt 16, 2018 9:34 am
:D 3 kila nerava sam izgubio te godine
Strasna borba, strasnaa :D
Inace, moj stari ima njuh za rezultat, zna pogoditi, kao da je vidovit. Secam se te 2007. Brazil, poslednja trka, puca neizvesnost u vazduhu, a on mrtav ladan pred start trke kaze 'Kimi ovo lagano osvaja' :lol: Daaj cale nemoj me stresirati. Kaze, ma gledaj, ja to osecam po mokracnim kanalima :lol: Kad ono Ham-u crkava menjac, Kimi vozi do titule :D
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Odgovori