Marko: Vandorne nije dovoljno brz za Formulu 1

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Marko: Vandorne nije dovoljno brz za Formulu 1

Post od rajs41 » Pon Okt 01, 2018 9:09 pm

Slika
Vodeći čovek Red Bulla izjavio je da sadašnji vozač McLarena nije dovoljno dobar za Toro Rosso.

Od kako je tim iz Vokinga potvrdio svoju vozačku postavu koju će naredne sezone činiti Carlos Sainz i Lando Norris, Stoffel Vandoorne krenuo je u potregu za slobodnim trkačim mestom. Jedna od varijanti svakako jeste i Toro Rosso, a u tim iz Fence naredne sezone vraća se i Danil Kvyat.
“Mi nećemo uzeti Stoffela.” kazao je Helmut Marko. “Mislim da on nije dovoljno brz za Formulu 1. ”
Sa druge strane Belgijanac imao ponudu da sarađuje sa Merecdesom, ali ovoga puta u Formuli E, što je potvrdio i Toto Wolff.

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Re: Marko: Vandorne nije dovoljno brz za Formulu 1

Post od fap » Pon Okt 01, 2018 9:33 pm

E.sad.ga pretera .Al.ni Mclaren mu nije pruzio neku podrsku.Ako oni vise bilo koga i mogu da podrze.
Steta sto ostaje bez mesta.

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Re: Marko: Vandorne nije dovoljno brz za Formulu 1

Post od kimijevština » Uto Okt 02, 2018 9:59 am

Da, baš maler...upadneš u raspali Meklaren i apsolutno nemaš šanse da pokažeš da li vrediš. Pritom imaš Alonsa za timskog kolegu...Surov je sport F1, sreća je faktor od ključne važnosti
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Odgovori