Nova verzija Hondinog motora je za pola sekunde brža od stare pogonske jedinice?

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Nova verzija Hondinog motora je za pola sekunde brža od stare pogonske jedinice?

Post od rajs41 » Pon Okt 01, 2018 8:50 pm

Slika
Japanski proizvođač na svojoj domaćoj trci trebalo bi da u potpunosti koristi novu specifilaciju agregata.

Pierre Gasly i Brendon Hartley su već u Rusiji na slobodnim treninzima testirali novu verziju Hondinog motora, koji je odmah posle vraćen na dalje analize i kalibraciju sa novom šasijom. Kako novi Sky Sports, novi motor je prema prvim procenama za pola sekunde brži od poslednje verzije, što svakako bode u oči i Red Bull koji će naredne godine takođe koristiti agregate iz Sakure.
Za sada ostaje pitanje da se vidi koliko je ova pogonska jedinica pouzdana.

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Re: Nova verzija Hondinog motora je za pola sekunde brža od stare pogonske jedinice?

Post od Mercedes-AMG/// » Pon Okt 01, 2018 9:02 pm

A ja sam jači od Tajsona. :lol:
Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Korisnikov avatar
Artband
Reactions:
Pridružio se: Sub Mar 25, 2017 12:11 pm
Kontakt:

Re: Nova verzija Hondinog motora je za pola sekunde brža od stare pogonske jedinice?

Post od Artband » Pon Okt 01, 2018 9:34 pm

Odlično, bitno je da se i dalje vrše eksperimentisanja do iznemoglosti za ovu sezonu, pa i da uvedu specifikaciju 4 za Interlagos ne bi bilo loše.
Novac očigledno nije problem, nego reputacija.

TR je jasna žrtva, pa i po cijenu gubitka pozicije od Zaubera, ali kako će RB značiti za narednu godinu, tako će i njima.

Očigledno je da ovaj bolid funkcioniše dobro na visokim temperaturama (kojih ove godine baš i nije bilo), ali i evidentni su pregovori sa Kejom, pa se moraju paziti i curenje informacija u ML ako ode.

Kao što mi reče F-Fan samo da ovi motori ne budu nezaustavljivi za kočnice na Suzuki.
Montmelo 2018 0,4 kao dlaka kraće
Alemanija 2018 Suša je velika, linije blijede, farbu štede
Mađarski gulaš 2018 Minimal steering jer ja imam filing

Korisnikov avatar
Mercedes-AMG///
Reactions:
Pridružio se: Ned Apr 30, 2017 11:29 pm

Post od Mercedes-AMG/// » Pon Okt 01, 2018 10:18 pm

Realno bolje da zrtvuju ovu sezonu zarad 2019.
Iovako nemaju sta da izgube.
Slika
The best or nothing - Gottlieb Daimler

Odgovori