Toro Rosso potvrđuje Kvyatov povratak na VN Rusije?

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Toro Rosso potvrđuje Kvyatov povratak na VN Rusije?

Post od rajs41 » Ned Sep 16, 2018 8:39 am

Slika
Sve je izvesnije da će se ovaj Rus vratiti u svoj stari tim.

Danil Kvyat je tokom svoje karijere u najbržem cirkusu bio pod pokroviteljstvom Red Bulla, pa je tako pored prvog tima u dva navrata vozio i za Toro Rosso. Pred kraj prošle sezone, tim je odlučio da završi saradnju sa njim, zbog čega je Kvyat posato test vozač Ferrarija. Ipak, zbog kompikovane situacije na tržištu vozača, Red Bull želi Rusa nazad u svojim redovima, gde bi zamenio Pierrea Gaslya.
“Kvyat će voziti za Toro Rosso naredne sezone. Potpisao je ugovor.” kazao je bivši vozač Robert Doornbos.
Isto mišljenje ima i Nick de Vries, koji se takmiči u Formuli 2: “On je ugovor potpisao u nedelju u Monci. Ja sam bio tamo tokom celog vikenda.”
Sa druge strane Dr Helmut Marko priznao je da bi zvanična potvrda o ovoj situaciji mogla da dođe tek za VN Rusije.

ferrari le mans #71
Reactions:
Pridružio se: Čet Jan 04, 2018 12:55 pm

Re: Toro Rosso potvrđuje Kvyatov povratak na VN Rusije?

Post od ferrari le mans #71 » Ned Sep 16, 2018 5:16 pm

rajs41 napisao:
Ned Sep 16, 2018 8:39 am
Slika
Sve je izvesnije da će se ovaj Rus vratiti u svoj stari tim.

Danil Kvyat je tokom svoje karijere u najbržem cirkusu bio pod pokroviteljstvom Red Bulla, pa je tako pored prvog tima u dva navrata vozio i za Toro Rosso. Pred kraj prošle sezone, tim je odlučio da završi saradnju sa njim, zbog čega je Kvyat posato test vozač Ferrarija. Ipak, zbog kompikovane situacije na tržištu vozača, Red Bull želi Rusa nazad u svojim redovima, gde bi zamenio Pierrea Gaslya.
“Kvyat će voziti za Toro Rosso naredne sezone. Potpisao je ugovor.” kazao je bivši vozač Robert Doornbos.
Isto mišljenje ima i Nick de Vries, koji se takmiči u Formuli 2: “On je ugovor potpisao u nedelju u Monci. Ja sam bio tamo tokom celog vikenda.”
Sa druge strane Dr Helmut Marko priznao je da bi zvanična potvrda o ovoj situaciji mogla da dođe tek za VN Rusije.
Znaci u Sochiu se vraca tribina Danil Kvyata :mrgreen: :D
SEB I KIMI NAPOLJE.GIVONAZZI I LECLERC UNUTRA FORZA FORZA FORZA

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Sub Sep 29, 2018 9:28 am

Potvrđeno: Danil Kvyat se vraća u Toro Rosso
Slika
Red Bull je potvrdio da će se nekadašnji njihov vozač ponovo vratiti u mlađi tim.

Danil Kvyat je pred kraj prošle sezone dobrio otkaz iz tima Toro Rossa a na njegovo mesto došao je Pierre Gasly. Ipak, kako je Francuz ovoga puta prekomadovan u Red Bull, vodeći ljudi tima rešili su da ovom Rusu daju još jednu šansu. Kvyat je boravio već u timu iz Faence od 2014. do 2016. godine, kao i veći deo 2017. kada je na VN SAD zamenjen od strane Pierrea Gaslya.
“Pre svega želim da se zahvalim Toro Rossu i Red Bullu što su mi dali priliku da se ponovo nađem u Formuli 1, i veoma sam zadovoljan što se vraćam u tim. Toro Rosso je za mene uvek bio prva kuća i tako će to ostati i naredne sezone. Takođe, zahvalio bi se i Ferrariju koji je verovao u mene i što mi je dao priliku da budem njihov razvojni vozač. Tamo sam naučio dosta i sada sam sigurno drugačija osoba nego što sam ranije bio.” kazao je Danil Kvyat.

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Pon Okt 01, 2018 11:54 am

Ako neko zna bez nagadjanja, jel moze ovo da znaci Red Bulu i Hondi? Koliko je Kvjat bio blizak sa podacima Ferarijevog bolida i motora?

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Pon Okt 01, 2018 1:03 pm

Bez nagadjanja mogu da znaju samo Kvjat i njegova žena/devojka.

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Pon Okt 01, 2018 2:11 pm

poTTa20 napisao:
Pon Okt 01, 2018 1:03 pm
Bez nagadjanja mogu da znaju samo Kvjat i njegova žena/devojka.
:D U pravu si, nisam se dobro izrazio. Htedoh reci bez "ja mislim" obrazlozenja. Samo ako ima nekih informacija od izvestaca/novinara koji su bliski Kvajatu/Ferariju. Licno, posao im (timovima) je takav da to "deljenje" informacija postoji, iako ga oni ne zele. Sto je dobro jer samo tako i moze da se napreduje. A iako sam Ferarijev navijac, voleo bih ako moze da prenese nesto i pomogne Hondi, jer hocu tvog favorita da vidim u vrhu. ;)

Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Kontakt:

Post od rajs41 » Pon Okt 15, 2018 8:59 pm

Kvyat se psihički oporavio tokom pauze od Formule 1
Slika
Mladi Rus je na najbolji način iskoristio je svoje odustvo od najbržeg cirkusa.

Posle par godina provedenih u Toro Rossu i Red Bullu, Danil Kvyat je napustio program ove austrijske kompanije, da bi godinu dana kasnije isto tako bio vraćen. Za to vreme, Rus je imao dužnost trećeg vozača Ferrarija, gde je radio na simulatoru u Maranelu. Već od naredne godine Kvyat se vraća na “mesto zločina” odnoso u tim iz Faence, a kako je i sam rekao ovga puta je mnogo jači i snažniji, pre svega na mentalnom planu.
“Veoma sam srećan što se vraćam. Ali, ne možete zauvek da budete srećni. Morate da budete sveni da je pred nama dugačak posao, kao i da sam ja puno radio na sebe tokom ove godine. Veoma ja važno da svemu pristupam sa zdravim razumom i to je bio moj fokus tokom ove godine, mada iako sam ponekada mislio da se moj povratak neće desiti.” kazao je Kvyat.
I šef tima Franz Tost veruje da je ova godina uspela da u potpunosti spremi Rusa da postane bolji vozač.
“Bio sam na večeri sa Daniilom u Sočiju i ona je prošla veoma dobro. On je opušteniji i imao sam osećaj da je on sada mnogo više sazreo nego ranije. Verujem da će od početka postati konkurentan na stazi.”

Odgovori