Vest dana: Raikkonen u Sauberu, Leclerc u Ferrariju

Korisnikov avatar
Schumacherista
Reactions:
Pridružio se: Ned Jul 09, 2017 5:15 pm

Re: Vest dana: Raikkonen u Sauberu, Leclerc u Ferrariju

Post od Schumacherista » Sre Sep 12, 2018 4:06 pm

2020. godine okršaj za titulu do poslednje krivine u poslednjoj trci Šarl Leklerk Ferrari vs Max Verstappen AMG Mercedes F1 team......Živi bili pa videli...
Inače te godine bih vole da vidim postavu Ferarija Šarl Leklerk i Mik Šumaher..... Možda 2021.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 11:52 pm

Post od dinca93 » Sre Sep 12, 2018 4:19 pm

Mislim da je ovaj potez, dovodjenje Leklera, Ferarijev samar Fetelu za sve greske ove sezone. Ili pokusavaju na taj nacin da probude Fetela, jer se previse opustio uz KImija, ili ce pokusati sa Leklerom ako Seb nastavi ovako. Uz dobar start sezone, ako se snadje odmah na pocetku, Seba zadese neki problemi, uz podrsku Italijana, ide Lekler na celo tima.
Kimi je verovatno znao da je zavrsio u Ferariju, i otuda odjednom takav boom sto se tice voznje.
Uporedite samo defanzivnu voznju u Madjarskoj ove sezone sa Italijom. U Madjarskoj je pustio Fetela da ga obidje na startu, sa spoljne strane u drugoj krivini, i to je Seb bio na sporijoj gumi. U Italiji ga je dva puta zatvorio i to posteno. Interesuje me njegov dalji pristup vikendima. Ili ce biti toliko nezainteresovan da ce titula laganoo otici Mecki, ili ce pokidati, uzimati bodove Fetelu, a rezulat opet biti isti. Mozda ga i Ferari bude sklanjao 'pametnim' strategijama i nepredvidjenim zamenama komponenti.
Life is measured in achievements, not in years alone. -Bruce McLaren
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:

Post od dinca93 » Sre Sep 12, 2018 4:25 pm

Navodno ce se Kimiju pridruziti Giovanazi. Opasna kombinacija, i opasan tim za 2019. Ferarijev motor, poprilicna suma novca na racunu, odlicni vozaci. Bice tu sjajnih rezultata. Pogotovo ako se uzme da je Sauber odavno krenuo sa razvojem za sl. sezonu. Cini mi se da cu posle duzeg vremena, imati tim za koji cu da navijam. :smajli_sa_pivom:
If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver. Ayrton Senna

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Sep 12, 2018 6:04 pm

Meni Djovanezi nije neki vozac.Dobio priliku u zauberu i unistio im bolide sivonja obican.Iz aviona se vidi koliko je Lekler bolji a zato je i u Ferrariju.
Kao storeko ovaj drugi pravi sivonja

Korisnikov avatar
ssaajjkkoo
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 24, 2017 4:57 pm

Post od ssaajjkkoo » Sre Sep 12, 2018 6:41 pm

I sad još ostaje bomba, da u petak Šarl uđe u garažu Ferarija.
Na tribinama potpuni šok, dok Kimi oblači bijeli kombinezon. :D

Ovo bi prava bomba bila :D
Slika

Korisnikov avatar
kimijevština
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 4:13 pm

Post od kimijevština » Sre Sep 12, 2018 10:27 pm

fap napisao:
Sre Sep 12, 2018 6:04 pm
Meni Djovanezi nije neki vozac.Dobio priliku u zauberu i unistio im bolide sivonja obican.Iz aviona se vidi koliko je Lekler bolji a zato je i u Ferrariju.
Vozio dva slobodna treninga...naravno da će se izvrteti.
Lekler je na predsezonskim testovima izletao sa staze na svakih pola sata, pa vidi ga sad...treba vremena tim klincima da udju u fazon :D
''Steering wheel. Gloves and steering wheel yeah. Gimme steering wheel! Hey! HEY! Steering wheel, somebody tell him to give it to me! COME ON! MOVE!''

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sre Sep 12, 2018 10:41 pm

kimijevština napisao:
Sre Sep 12, 2018 10:27 pm
fap napisao:
Lekler je na predsezonskim testovima izletao sa staze na svakih pola sata, pa vidi ga sad...treba vremena tim klincima da udju u fazon :D
Cekaj a zar nije vozio tri trke za Zauber ili sam ja pomesao vozace

Korisnikov avatar
Jaguar F1
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 2:52 pm

Post od Jaguar F1 » Čet Sep 13, 2018 12:01 pm

fap napisao:
Sre Sep 12, 2018 10:41 pm
kimijevština napisao:
Sre Sep 12, 2018 10:27 pm
fap napisao:
Cekaj a zar nije vozio tri trke za Zauber ili sam ja pomesao vozace
Vozio 2 trke za Zauber: Australia i Kina, od toga se slupao u Kini.
Poslednja izmena od Jaguar F1 u Čet Sep 13, 2018 12:02 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Lesa091
Reactions:
Pridružio se: Čet Avg 03, 2017 10:30 am

Post od Lesa091 » Čet Sep 13, 2018 12:02 pm

Vozio je Australiju i Kinu prosle sezone. U Kini se u Q2 i trci okrenuo u poslednjoj krivini, u Australiji je zzavrsio 12. Za 2 trke, odlican ucinak, za nekoga ko pritiska preko granice da bi se dokazao. Ko sto rece kimijevstina, i Lekler se okretao i na treninzima u prvih nekoliko trka. Tako da se nadam da ce stvarno njega staviti umesto Eriksona.

Korisnikov avatar
dinca93
Reactions:

Post od dinca93 » Čet Sep 13, 2018 12:23 pm

Zasto se ne otvara tema VN Singapura?

Odgovori