Ricciardo: Verstappen nije hrabriji od mene u kvalifikacijama

Odgovori
Korisnikov avatar
rajs41
Admin
Reactions:
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 9:53 pm
Kontakt:

Ricciardo: Verstappen nije hrabriji od mene u kvalifikacijama

Post od rajs41 » Čet Okt 11, 2018 11:13 pm

Slika
Vozač Red Bulla izjavio je da su njegovi kvalifikacioni rezultati ograničeni zbog setupa.

Daniel Ricciardo ima loš sor na kvalifikacijama u odnosu na svog timskog kolegu, jer trenutno odnos snaga je 13-2 u korist Holanđanina. On je priznao da je njegov timski kolega imao više uspeha, jer je mogao da izvuče bolji tempo po jednom krugu iz bolida.
“Još od prošle godine, nisam bio zadovoljan mojim kvalifikacijama. Mislio sam da ove godine mogu da popravim stvari. Nisam se nešto popravio, ali izgleda da Max to bolje radi. Ne znam kako.” kazao je Riccardo.
Australijanac je dodao da nije tražio razlog za popravljanje forme u Verstappenovoj telemetriji.
“Iskreno, ja nisam ništa uzeo od Maxa. On je maldi do dosta brz, ali nije uvek neophodno da imate veću hrabrost u krivinama. Ja misalm da smo mi u kvalifikacijama ostali tamo gde smo stali i prošle godine. Mislim da možemo da promeniko neke stvari oko setupa. Nekako nismo sve razumeli a sada je prekasno.” dodao je on.

Korisnikov avatar
Dzoni
Reactions:
Pridružio se: Sub Sep 01, 2018 8:59 pm

Re: Ricciardo: Verstappen nije hrabriji od mene u kvalifikacijama

Post od Dzoni » Pet Okt 12, 2018 7:55 am

Kada je Danijel shvatio da neće biti prvi vozac RB zbog forsiranja malog rešio je da batali trud. Doduše i kvarovi koji su se dogadjali najviše njemu su pomogli.

djdragan
Reactions:
Pridružio se: Uto Feb 28, 2017 4:47 pm

Post od djdragan » Pet Okt 12, 2018 7:57 am

E moj Rikardo, svima je osim tebi jasno da je Mentol brzi vozac i da tu nema spora.
Mentol kada, ako ikada, sredi glavu postace top vozac. Rikardo to nikada nije bio i nikada i nece, on jednostavno spada u grupu odlicnih vozaca tipa Hulk, Perez i jos par. Mlade vozace ne pominjem jer treba jos da se vidi koliko su zaista brzi.

Rikardo je sada prosto u situaciji u kakvoj je bio Vetel u sezoni kada je u prvom delu potpisao sa Ferarijem i od tog momenta do kraja sezone imao je taj pomalo osvetnicki odnos tima prema njemu i kada ga je Rikardo "pobedio" za sta se mrzitelji Vetela hvataju kao pijan plota i to im je najjaci argument.

Rikardo ne samo da je sporiji u kvalifikacijama nego cesto na startu gubi pozicije i posle mora da to ispravlja koliko je moguce.
Rikarda su pobedili i JEV i Kvjat kao klupske kolege, toliko o tome kako je on top vozac po misljenju nekih navijaca a vise po misljenju mrzitelja drugih navijaca koji dokazuju nedokazivo.

Videcemo sledece sezone da li su i njegova kasna kocenja, koja stalno neki potenciraju, do njega ili do RB. Odgovor se sam namece ali da sacekamo sledecu sezonu pa da to i vidimo.

On je mnogima simpatican zato sto se navodno stalno smeje, vedar, ovo ono. Meni je njegovo ponasanje antipaticno jer se samo budala smeje bez povoda, sto bi narod rekao smeje se kao lud na brasno.
Ono ispijanje sampanjca iz patike necu ni da pominjem, totalna glupo, krajnje nehigijenski. Koliko treba da imas pamet da ocekujes da neko drugi pije iz tvoje patike!? Ali bitno je da se on smeje i misli da je kul.

Mada, kada malo razmislim to je jedino po cemu ce ga pamtiti i ponekad pominjati kada ode iz F1.

Postaje kao Alonso, radi na samopromociji i trkelja bez veze. A i izbor tima bi ga mogao dovesti u situaciju u kojoj je Alonso godinama.

Korisnikov avatar
Dzoni
Reactions:

Post od Dzoni » Pet Okt 12, 2018 6:01 pm

:mrgreen: Ti si izgleda jedini koji ne voli Rikiarda od svih ljudi koji su ikada čuli za njega?
Mada vidim ne voliš ni Alonsa? Da pogodim, svidja ti se Ferstapen?

djdragan
Reactions:

Post od djdragan » Pet Okt 12, 2018 10:36 pm

A ti si ovde novi?

Sta mislis ko je Mentol?

Korisnikov avatar
Dzoni
Reactions:

Post od Dzoni » Sub Okt 13, 2018 9:00 am

Imam dosta godina, teško da sam nov u bilo kom svetu.
Odgovaram samo na ozbiljna pitanja, kliničko nadjebavanje me ne interesuje.

djdragan
Reactions:

Post od djdragan » Sub Okt 13, 2018 7:34 pm

Nije nikakvo nadjebavanje kako kazes nego pitam sa razlogom,

Verstapena zovem Mentolom zato sto se on tako ponasa na stazi a i izvan staze. I ne zovem ga samo ja tako.
Tako ce i ostati sve dok ne postane noramlan, ako ikada postane.

Ja niti volim niti mrzim bilo kog vozaca ali naravno da o svakom imam svoje misljenje steceno redovnim posmatranjem trka F1 zadnjih 20-25 godina.

Ne mrzim ja Rikarda, zasto bih?
Mislim da je i njemu jasno da je Mentol brzi vozac od njega tako da je njegovo pominjanje ko ima veca totalno bez veze.
Svo njegovo kreveljenje je nestalo zadnjih nekoliko trka od kako je potpisao za Reno i ima tretman od tima takav kakav ima.
Tim naravno to nece priznati ali to su njihove male igre i osvete jer se osecaju izdato. preverano, kao u slucaju Vetela u zadnjoj sezoni u RB.
To su radili Vetelu kada je iznenadno potpisao za Ferari i to rade Rikardu jer ih je i on iznenadio.

A svi koji tvrde kako je Rikardo top vozac mnoge ce stvari biti jasnije dogodine kada bude vozio pored Hulka.
Zivi mi svi bili i videli.

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Sub Okt 13, 2018 10:24 pm

Moram da se ubacim.Ni po meni Rikardo nije nista pokazao u TRu .I jedva cekam davidim sta ce da bude u Renaultu.Ni jedan vozac iz te Rbove skole mi nije nesto osim Vettela.Covek je pobedio sa Trom i onda presao u Rb.Svi ostali znamo kako su zvrsili.I da dodam da Maks nije iz njihove skole jednostavno su ga preoteli.Tako da ce da vidimo kako ce Rikardo da prodjesledece sezone.Sainz i nije nesto pokazao proti Hulka.Cak sta vise nikakav vozac

Korisnikov avatar
poTTa20
Reactions:
Pridružio se: Pet Feb 17, 2017 6:42 am

Post od poTTa20 » Ned Okt 14, 2018 3:42 pm

Iz čije je škole Maks?

Korisnikov avatar
fap
Reactions:
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 9:31 pm

Post od fap » Ned Okt 14, 2018 4:35 pm

poTTa20 napisao:
Ned Okt 14, 2018 3:42 pm
Iz čije je škole Maks?
Ne znam cija ali znam da je Mercedes bio zagrizao za njega.I da je bila prica da ga je Rb preoteo tako sto mu je odma dao mesto u TRu.Verovatno da ga je otac gurao sam do F1.I ne kazem da je los ali ipak ne moze da se kaze da je iz RBovog programa mladih vozaca.

Odgovori